anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Co z YouTube?

profile.country.PL.title
Bebzon86
Poszukiwacz

Co z YouTube?

Jestem posiadaczem s85c, model świetny jakościowo lepszy niż sd85 z 2016, tyle że brzydszy bo starszy :wink:

 

Pierwszym filmem w 4k jaki na nim oglądałaem był test z astry wrzucony na youtube nagrany w 2160 i 50 fps, dziś już niestety nie mogę go oglądać w pełnej krasie, jak z resztą innych filmów z większą ilością klatek  bo na youtube w tv Sony znajduje podziałke do 1440. link do filmu ( https://www.youtube.com/watch?v=ly4vJanKNZg

 

Pytam więc dlaczego tak się dzieje, czyżby znowu kolejna w histori Sony aktualizacja zabierająca wcześniejsze możliwości sprzętu?

P.S.

Z filmami w 60p od początku miałem problemy, gdzie tv powinien je oddtworzyć normalnie przynajmniej wg. spec.

 

 

3 ODPOW. 3
profile.country.PL.title
Sony_Poland_Team
Community Team

Dziękujemy za zapytanie.

W pierwszej kolejności prosimy o zapoznanie się z poniższym rozwiązaniem.

http://sony-eur-eu-pl-web--eur.custhelp.com/app/answers/detail/a_id/133580/kw/YouTube

 

Pozdrawiamy, zespół Sony

profile.country.PL.title
Bebzon86
Poszukiwacz

Brawo, chyba sama Ania Horczyczak dała tą odpowiedź, bo z tego co wiem, to taką płytką odpowiedź mógł dać tylko Tadzik, lub Egiert, ale tym gamoniom Sony podziękowało:smileyshocked: 

 

Jeżeli chodzi o prędkość łącza to mam 150Mb/s wpuszczone po kabelku. Problem polega na tym, że wcześniej mogłem ogladać takie filmy (4K 50/60fps), a teraz nie. Opcja ta znikła i jest to przykre bo znowu Sony ma problem z YouTube tak jak w modelach z przed kilku lat, gdzie YT był i znikł :rolling_eyes:

   

profile.country.PL.title
Sony_Poland_Team
Community Team

Przeprowadzono testy. Pojawienie się podziałki do 1440 jest uwarunkowane jakościa filmu a nie wada TV. Mimo opisu UHD na niektórych filmach rozdzielczość jest do 1440. Na innych pojawia się poprawnie 2160

 

Pozdrawiamy, zespół Sony