anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

dziwny dzwięk Sony KD-49XF7005

profile.country.PL.title
ropulsar
Nowicjusz

dziwny dzwięk Sony KD-49XF7005

Witam

Niedawno kupiłem telewizor 49XF7005 i nie jestem zadowolony z jakości dzwięku. Dzwięk słychać jak by z za zamkniętych drzwi lub jak to tata określił "beczkowaty"

Co może być przyczyną?

Ustawienia resetowałem i przywracałem do fabrycznych

 

 

4 ODPOW. 4
profile.country.PL.title
Sony_Poland_Team
Community Team

Sugerujemy kontakt z naszych wsparciem technicznym: poprzez formularz na stronie: https://services.sony.pl/supportmvc/pl/Contact/Email, telefonicznie dzwoniąc pod numer tel. 22 3060694 lub e-mailowo: customersupport.pl@eu.sony.com. 

profile.country.PL.title
djrychu
Expert

Witam,

 

@ropulsar zgłosiłem Twoje zdanie nt dźwięku do supportu - oto ich komentarz:

Odczucia dotyczące dźwięku mogą być subiektywne, niestety na podstawie opisu ciężko stwierdzić, czy sytuacja związana jest z jakąkolwiek usterką. Proszę o informację, czy problem dotyczy wszystkich sygnałów, przykładowo z urządzeń zewnętrznych HDMI, aplikacji, czy wbudowanego tunera telewizji? Jeśli problem występuje zawsze, to mogę zaoferować weryfikację przez technika, który będzie miał możliwość ocenić działanie telewizora:

https://services.sony.pl/supportmvc/pl/Repair/BookRepairForm

Pozdrawiam

profile.country.PL.title
ropulsar
Nowicjusz

@djrychu

Dziękuję za zainteresowanie

Co do opisu dźwięku, to naprawdę ciężko jest opisać jak brzmi. Co do sprawdzania z innych źródeł, odpalałem film z usb i korzystałem z wbudowanego youtuba ... wszędzie tak samo.

Dziś dostałem propozycję aktualizacji oprogramowania, ale mam aktualne

 

Jak to wygląda z technikiem? Wysyłam telewizor, czy przyjedzie jak będzie w okolicy?

profile.country.PL.title
djrychu
Expert

Witam,

 

Jak zgłosisz weryfikacji serwisową to skontaktują się z Tobą jak to będzie przebiegać. Zazwyczaj przyjeżdżaj na weryfikację do domu.

 

Pozdrawiam