anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Funkcja wyszukiwania głosowego

Karol-83
Poszukiwacz

Funkcja wyszukiwania głosowego

Witam serdecznie przestała mi działać funkcja wyszukiwania głosowego,żadnej komendy głosowej nie chce mi wyszukać czy mogę prośić kogoś zeby zobaczył czy u niego wszystko działa? ja mam model XD85

5 ODPOW. 5
profile.country.PL.title
marekjs
Poszukiwacz

Witam,
Próbowałeś opcji aktywacji wyszukiwania głosowego w ustawieniach jeszcze raz?
Chyba trzeba nacisnąć volume- i potem mikrofon na pilocie aby aktywować .

Pozdrawiam/Best regards
Marek J
Karol-83
Poszukiwacz

Cześć,funkcja sama w sobie działa dioda swieci tylko jakby przeglądarka wyszukiwała tylko aplikacje w tv.a nie treści z internetu,jak naprzykład wejdę na youtoube wyszukuje mi glosem bez broblemu,problem zaczyna sie tylko wtedy jak nacisnę przycisk funcji wybierania glosowego to nie wyszukuje mi tersci z interetu wyskakuję napis brak wyników,a wczesniej wszystko działało

profile.country.PL.title
djrychu
Expert

Witam,

 

Zrób soft reset za pomocą klawisza wyłączania/włączania na pilocie gdy telewizor jest włączony.

 

Pozdrawiam

profile.country.PL.title
Sony_Poland_Team
Community Team

Dziękujemy za zapytanie. W przypadku problemów technicznych warto skontaktować sie/odwiedzić jedno z naszych Autoryzowanych Centrów Serwisowych, lista: https://www.sony.pl/dealerlocator/search

 

Pozdrawiamy, zespół Sony.

profile.country.PL.title
Szymon_Weimann
Poszukiwacz

Witam, model KD-55XG8596. Soft reset zrobiony konfiguracja również (pojawia się migająca dioda). Ale po wyjściu do głównego Menu i naciśnięciu przycisku mikrofonu/asystenta Google lub wyszukiwania głosowego na YouTube brak reakcji.