anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Telewizor Powystawowy sony bravia xg8596

profile.country.PL.title
Kondziok12
Poszukiwacz

Telewizor Powystawowy sony bravia xg8596

Witam zakupiłem telewizor powystawowy sony bravia xg8596 i pytanie sprawdziłem ilość godzin przepracowanych i jest to aż 2700... Pytanie zwracać czy zostawić i nie będzie żadnego problemu ? Sprzedawca powiedział że w sklepie jest powyżej 2 miesiące ale jak zapytałem czy dłużej niż pół roku to nie nie, pytanie czy zostawić go sobie czy oddać bo mam czas na zwrot mam na niego gwarancję 2 lata itp :tongue: jak myślicie bo ciężko go już dostać normalnie musiał bym inny model wziąć a ten jest bardzo fajny jak to wygląda z żywotnością pozdrawiam :slight_smile:

Tagi (1)
9 ODPOW. 9
profile.country.PL.title
wolfmar
Użytkownik

To zawsze jest dylemat. Dwa lata temu kupiłem dwa powystawowe W756 (dla nas i rodziców) i do dzisiaj nie żałuję. Nie miałem z żadnym z nich większych problemów. A też byłem zaskoczony ilością przepracowanych godzin.

Tylko że ja dokupiłem jeszcze dodatkową gwarancję. Nie wiem czy jest ona skuteczna czy przepłaciłem - ważne mam jakis tam komfort psychiczny :wink: A jeśli cos się stanie, trudno, wtedy powalczę :slight_smile:

profile.country.PL.title
Szymon_Weimann
Poszukiwacz

Na chwilę obecną posiadam od grudnia zeszłego roku. Nic się nie dzieje... Tylko gdzie poszukać info o ilości godzin? Pozdrawiam. 

Tagi (1)
profile.country.PL.title
wolfmar
Użytkownik

O ile w nowszych telewizorach nic się nie zmieniło to:

Trzeba pilotem wyłączyć telewizor. Następnie po kolei klawiszami pilota sekwencję: i,+,5,volume-,power (zielony przycisk). Musisz to w miarę szybko zrobić. Po wyświetleniu się trybu serwisowego na dole masz info odnośnie przepracowanych godzin: xxx to ilość przepracowanych godzin, yyy to ilość włączeń.

profile.country.PL.title
Szymon_Weimann
Poszukiwacz

Super. Dziękuję bardzo za podpowiedź.
profile.country.PL.title
Szymon_Weimann
Poszukiwacz

Super. Dziękuję bardzo.  Pozdrawiam. 

 

profile.country.PL.title
Kondziok12
Poszukiwacz

I ile masz godzin ?

profile.country.PL.title
Szymon_Weimann
Poszukiwacz

Hej, sekwencja którą podałeś jakoś dla mnie nie zrozumiała... 🤔. Power oraz "5"= numeryczna i volume-ok ale "i", "+" to słabo na pilocie ...

profile.country.PL.title
wolfmar
Użytkownik
profile.country.PL.title
Szymon_Weimann
Poszukiwacz

No to na 1-szej stronie po wejściu w tryb) na samym dole od lewej: 02026, 00145, 01872. Reszta to same zera.