anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

GUIDE

ROZWIĄZANE
profile.country.pl_PL.title
Metrak
Początkujący

GUIDE

Witam, mam mały problem z klawiszem GUIDE na pilocie, po jego wciśnięciu włącza mi się wyszukiwanie pliku wideo i zmieniony wygląd (w pionie) programu TV, jak wrócić do oryginalnego wyglądu menu Guide?

Czy można ten klawisz zaprogramować? Jak?

Message was edited by: Metrak

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Zaakceptowane rozwiązania
profile.country.pl_PL.title
stubbs.
Użytkownik

Witaj, przede wszystkim napisz do jakiego modelu TV mamy się odnieść podczas pomocy Tobie.

Czy Twój TV nie pobrał ostatnio aktualizacji (automatyczne aktualizacje są gdy Twój TV podłączony jest do internetu)?

Ogólne informacje o przycisku GUIDE znajdziesz poniżej (nie wiem do jakiego modelu mam się odnieść ale w 99% wszystkie modele mają tak samo):

http://pdf.crse.com/manuals/AE7H100511/PL/epgsony_europe.html


P.S. może podłączenie jakiegoś innego urządzenia do TV spowodowało zmianę zastosowania przycisku GUIDE? Na jakim źródle sygnału używasz GIUDE? Czy jest to telewizja analogowa/cyfrowa czy też może dysk zewnętrzny?

Pozdrawiam Stubb

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

3 ODPOW. 3
profile.country.pl_PL.title
stubbs.
Użytkownik

Witaj, przede wszystkim napisz do jakiego modelu TV mamy się odnieść podczas pomocy Tobie.

Czy Twój TV nie pobrał ostatnio aktualizacji (automatyczne aktualizacje są gdy Twój TV podłączony jest do internetu)?

Ogólne informacje o przycisku GUIDE znajdziesz poniżej (nie wiem do jakiego modelu mam się odnieść ale w 99% wszystkie modele mają tak samo):

http://pdf.crse.com/manuals/AE7H100511/PL/epgsony_europe.html


P.S. może podłączenie jakiegoś innego urządzenia do TV spowodowało zmianę zastosowania przycisku GUIDE? Na jakim źródle sygnału używasz GIUDE? Czy jest to telewizja analogowa/cyfrowa czy też może dysk zewnętrzny?

Pozdrawiam Stubb
profile.country.pl_PL.title
Metrak
Początkujący

Dzięki stubbs, Twój link mi pomógł. Pozdrawiam :wink:

kiedis44
Nowicjusz

Witam,

Jak Poradziłes sobie z tym problemem?

Pozdrawiam : )