anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Instalacja nowych aplikacji do KD-55XE7005

profile.country.PL.title
RobekOlex_20
Poszukiwacz

Instalacja nowych aplikacji do KD-55XE7005

Witam, czy jest możliwość instalacji jakiś nowych aplikacji poza tymi ktore już są i do tego są tak stare jak świat?

6 ODPOW. 6
profile.country.PL.title
Lajam.
Expert

Cześć!

 

Na tym modelu aplikacji nie doinstalujesz ponieważ nie jest to model telewizora Sony z AndroidTV.

Pozostają tylko te aplikacje które udostępnił producent.

profile.country.PL.title
RobekOlex_20
Poszukiwacz

A coś przez operę? na tą chwile mam tam tylko YT/Nflix/Meteo i opere 

profile.country.PL.title
progresdmg
Poszukiwacz

Przez Operę, teraz Vewd z ciekawszych aplikacji od jakiegoś czasu, jak ktoś lubi: RedBull TV, pod linkiem masz prezentacje wszystkich dostępnych aplikacji do przegladania, z podziałem na kategorie:

 

https://www.vewd.com/products-services/vewd-app-store/

 

Koka27
Poszukiwacz

Chciałabym zainstalować na telewizorze Sony Bravia nową aplikację HBO GO jak to zrobić.

Nie mogę wyszukać w aplikacjach HBO GO, czy naprawdę nie będę mogła na moim telewizorze oglądać HBO GO. Czy istnieje zakup jakiś nakładek  do telewizora, żeby oglądać B=HBO Go.

Proszę o szybką informację, bo będę musiała zrezygnować z tej usługi, jeżeli nie będę mogła oglądać jej w telewizorze.

Pozdrawiam

Mariola Kowalska

 

 

profile.country.PL.title
leczech
Użytkownik

@Koka27  Można dokupić Android TV Box. Niektóre mają nowsze oprogramowanie ,niż najnowsze telewizory Sony Android TV.

profile.country.PL.title
przemekenha
Nowicjusz

A czy jest możliwość aktualizacji aplikacji już zainstalowanych fabrycznie na tym tv? Np. TVP vod. Widnieją na nim już wiekowe programy, nie wyskakują nowe, które są aktualne i są dostępne w aplikacji na innych tv.