anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

IPLA dostęp do kanałów telewizyjnych na żywo ( polsat sport )

ROZWIĄZANE
profile.country.PL.title
hannab4
Poszukiwacz

IPLA dostęp do kanałów telewizyjnych na żywo ( polsat sport )

Czy jest szansa żeby doczekać się aplikacji IPLi poprzez zalogowanie i oglądanie płatnych treści np kanałów polsatu sportowego na żywo ? Zapłaciłem za telewizor prawie 9000 a tu taka niemiła niespodzianlka. Nadmienię tylko , że wcześniej miałem okazję testować inny ( z szacunku dla firmy Sony nie wymienię nazwy producenta) tańszy o jedną trzecią który bez problemu posiadał wśród swoich aplikacji taką o której wspomniałem. 

Dodam jeszcze, że oczywiście przeczytałem kilka wątków na forum i próbowałem sugestii koleżeństwa ale ; 

1. Nie można po zalogowaniu się w aplikacji ipli oglądać kanałów ponieważ przeglądarka opera nie obsługuje tej aplikacji.

2. Nie mogę wysłać apk z google play ponieważ wyświetla się komunikat że nie ma możliwości jej instalacji na tv bravia :slight_smile:

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Zaakceptowane rozwiązania
profile.country.PL.title
hannab4
Poszukiwacz

Mam IPLe z polsatem cyfrowym na żywo :slight_smile: choć sporo czasu mnie to kosztowało. Użyłem aplikacji ES explorator z opcją nadawcy i w telewizorze aplikacji Sideload Launcher. Potwierdzam, że Android to system przyjazny ale nadal nie rozumiem dlaczego tyle trzeba się męczyć i kombinować z czymś co powinno być dodane fabrycznie,

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

2 ODPOW. 2
profile.country.PL.title
hannab4
Poszukiwacz

Mam IPLe z polsatem cyfrowym na żywo :slight_smile: choć sporo czasu mnie to kosztowało. Użyłem aplikacji ES explorator z opcją nadawcy i w telewizorze aplikacji Sideload Launcher. Potwierdzam, że Android to system przyjazny ale nadal nie rozumiem dlaczego tyle trzeba się męczyć i kombinować z czymś co powinno być dodane fabrycznie,