anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Jak się połączyć

ROZWIĄZANE
profile.country.PL.title
Juliusz624
Poszukiwacz

Jak się połączyć

Witam.Posiadam nowo zakupiony telewizor Sony Bravia KDL-49 WE660.

mam problem jak wyświetlać zawartość smartfona na ekranie TV.

Mój telefon to LG K10 (2017)LG-M250E.

TV skonfigurowałem, internet przez Wifi działa, telefon również,skonfigurowałem,.Tryb aplikacja zdjęcia plus działa, otwieram stronę na smartfonie i mogę oglądać zawartość galerii z telefonu na tv. Jednak jest to uciążliwe bo można tylko po jednym zdjęciu ładować, później ponownie naciskamy + na smartfonie otwieramy galerię i wybieramy jedno zdjęcie itd.

Chciałbym otwierać galerię jak w telefonie i przewijać zdjęcia, lecz nie wiem jakim sposobem, jak można jeszcze  sie połączyć z moim tv. Otwieram lustrzane odbicie, w opcjach widnieje mój smartfon że jest akceptowany, a jednak nic się nie dzieje. W ustawieniach Wifi-direct telewizora również mój smartfon widniejr że jest akceptowany, wpisuję wszystkie podawane kody, piny , w spisie telefon widnieje że jest, a w sumie poza aplikacją zdjęcia plus co jest beznadziejno-uciążliwe, nie mogę otwarzać zawartości pomimo połączenia z siecią wifi Bravia.

Dział pomocy przeleciałem, wykonywałem zalecone procedury i dalej to samo, łącze się, mam sieć wifi z telewizora w telefonie , a oprócz aplikacji zdjęcia + dalej nic się nie dzieje.

Czy ma ktoś jakieś pomysły na przesyłanie za pośrednictwem Wi-fi zawartośći z mojego telefonu LG K10 (2017) na Sony Bravia KDL-49 WE660.(może ktoś ma takie same sprzety)

Dzięki za wyrozumiałość i oczekuję pomocy.

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Zaakceptowane rozwiązania
profile.country.PL.title
djrychu
Expert

Witam,

 

Oto jakie informacje udało mi się uzyskać od supportu Sony:

Uprzejmie proszę o sprawdzenie, czy wskazany telefon obsługuje technologię Miracast. Ponadto w przypadku łączenia się przy użyciu wi-fi direct przesyłanie obrazów jest możliwa po kolei, niestety nie ma możliwości otworzenia biblioteki wszystkich plików na telewizorze.

Pozdrawiam

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

3 ODPOW. 3
profile.country.PL.title
Sony_Poland_Team
Community Team

Polecamy zgłosić ten problem poprzez formularz na stronie: https://services.sony.pl/supportmvc/pl/Contact/Email, telefonicznie dzwoniąc pod numer tel. 22 3060694 lub e-mailowo: customersupport.pl@eu.sony.com.

 

Pozdrawiamy,

Zespół Sony

profile.country.PL.title
djrychu
Expert

Witam,

 

Oto jakie informacje udało mi się uzyskać od supportu Sony:

Uprzejmie proszę o sprawdzenie, czy wskazany telefon obsługuje technologię Miracast. Ponadto w przypadku łączenia się przy użyciu wi-fi direct przesyłanie obrazów jest możliwa po kolei, niestety nie ma możliwości otworzenia biblioteki wszystkich plików na telewizorze.

Pozdrawiam

profile.country.PL.title
Juliusz624
Poszukiwacz

Dziękuję za odpowiedź. Telefon obsługuje technologię Wifi direct, więc chyba tak musi być że trzeba pojedynczo ładować zdjęcia za każdym razem wchodząc w galerię i odszukiwać gdzie zakończyłem i przenosić na ekran telewizora.  Próbowałem pokaz zdjęć za pomocą aplikacji AllCast i jest już lepiej, ponieważ również wrzuca się pojedynczo zdjęcia z tą jednak wygodą, że w telefonie zdjęcia przewijam w galerii, natomiast te które chcę mieć na ekranie tv. wystarczy że nacisnę przycisk HOME na pilocie i zdjęcie jest już widoczne.

Dzięki za pomoc.