anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Jak uruchomić PIP w KDL46EX520?

aro_40
Początkujący

Jak uruchomić PIP w KDL46EX520?

Mam taką funkcję PIP, czyli mały obrazek do podglądu innego kanału.
Wszelkie programy oglądam z telewizji n i stąd moje pytanie: jak ustawić obraz do podglądu? póki co mam czarną, trzeszczącą plamę :(

6 ODPOW. 6
profile.country.pl_PL.title
Mylagos
Użytkownik

Skopiowane z I-Manuala:
Podwójny obraz (PIP)

Wyświetla na ekranie równocześnie dwa obrazy (np. sygnał z komputera i program telewizyjny).

Ta funkcja umożliwia równoczesne oglądanie dwóch obrazów. Możesz oglądać obraz z dowolnego źródła w trybie pełnoekranowym, zaś z innego źródła (z wyjątkiem komputera) - w dodatkowym oknie.

Naciśnij przycisk OPTIONS, a następnie wybierz jedną spośród następujących opcji.

Dla sygnału wejściowego z komputera: wybierz .

Dla sygnału wejściowego innego niż z komputera: wybierz → .

Naciśnij przycisk /, aby przełączyć dźwięk pomiędzy obrazami.



http://pdf.crse.com/manuals/iManuals/pol/EX52x_woPsensor/wt_pip_europe.html

aro_40
Początkujący

biorąc pod uwagę, ze Sony nie obsługuje dysków NTFS to funkcja zupełnie bez sensu :(

profile.country.pl_PL.title
Mylagos
Użytkownik

biorąc pod uwagę, ze Sony nie obsługuje dysków NTFS to funkcja zupełnie bez sensu :(



Dlaczego nie ma sensu ? Jest exFat, więc problem ograniczenia pliku do 4GB znika.

aro_40
Początkujący

Mylagos napisał(a):

biorąc pod uwagę, ze Sony nie obsługuje dysków NTFS to funkcja zupełnie bez sensu :(



Dlaczego nie ma sensu ? Jest exFat, więc problem ograniczenia pliku do 4GB znika.



Dlaczego? dlatego,że nowoczesny sprzęt powinien obsługiwać wszystkie dostępne formaty.

profile.country.pl_PL.title
Mylagos
Użytkownik

Obsługa wszystkich formatów mogła by wymagać sporego wysiłku, gdyż w przypadku różnych dystrybucji, Linuksa mamy co najmniej 8 różnych systemów plików.

aro_40
Początkujący

Mylagos napisał(a):

Obsługa wszystkich formatów mogła by wymagać sporego wysiłku, gdyż w przypadku różnych dystrybucji, Linuksa mamy co najmniej 8 różnych systemów plików.


więc najlepiej wybrać te, z których mało kto korzysta... wtedy klient będzie na pewno zadowolony :)