anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Jak włączyć tryb 3D na innym odtwarzaczu niż google

profile.country.PL.title
gienek_pa
Użytkownik

Jak włączyć tryb 3D na innym odtwarzaczu niż google

Witam.

Posiadam telewizor Sony XD93 i zauważyłem, że nie da się w nim włączyć trybu 3D w innym odtwarzaczu niż google.

W tym wątku przeczytałem, że niektórym udało się rozpracować jak włączyć tryb 3d na KODI. Niestety nie zrozumiałem jak tego dokonać. Podbno trzeba dopisać jakaś nazwę w jakimś pliku w systemie Android, lecz nie doszukałem się ścieżki dostępu do tego pliku. Wysłałem nawet prywatne wiadomości do tych co chwalili się w tym wątku, że to genialne rozwiązanie im działa, z proźbą o pomoc, lecz nikt mi nie odpowiedział.

 

Czy może ktoś mi dokładnie wytłumaczyć jak skorzystać z dobrodziejstw opisanych w tym wątku i włączyć tryb 3d na kodim i innych odtwarzaczach?

Tagi (1)
5 ODPOW. 5
profile.country.PL.title
zbygaaj
Doradca

Myślałem ,że Ci pomogę kiedyś działało jeszcze jak miałeś na innym pilocie Sony przycisk 3D albo na aplikacji służącej jako pilot zainstalowałem dwie aplikacje na jednej jest "klawisz" 3D ale ani w Kodi ani w Vplayer ani MxPlayer Pro nie działa wyskakuje Funkcja niedostępna.Sony zablokowało widać 3D w innych aplikacjach polecieli sobie w kulki.Ale może ktoś ma pomysł czekam i ja na jakieś rozwiązanie.

profile.country.PL.title
hctomi
Użytkownik

Musisz zapytać pavel_pl z tamtego postu czy w końcu wypuścił przeróbkę Kodiego.

 

Coś zaczął tworzyć, bo widać to na stronie

https://github.com/pavelpl/BRMP
profile.country.PL.title
gienek_pa
Użytkownik

@hctomi

Czekam z niecierpliwością na przeróbkę Kodiego. Wysłałem priva do @pavel_pl1 z prośbą o pomoc lecz on nietety milczy.

 

W tamtym wątku umieściłeś listę aplikacji dla których da się włączyć 3D. Czy do tamtej listy da się jakoś dopisać KODI?

 

 

@leczechnapisał

@mack755, @zbygaaj. Dzięki za informacje.Wszystko działa.

Z tego co widzę to u niektórych włączanie 3D na kodim działa. Może ktoś wyjaśniłby mi łopatologicznie co zrobić aby włączanie 3d działało?

profile.country.PL.title
hctomi
Użytkownik

Nie da się tego pliku z android tv przerobić i wrzucić spowrotem do tv. Natomiast można skompilować jakąś aplikację tak aby była widziana przez android pod inną nazwą (np. zamiast Kodi aka org.xbmc.kodi któraś nazwa z listy dopuszczonych aplikacji).

 

Inne metody to:

- aplikacja na telefon i wciśniecie w niej przycisku 3D (nie wiem czy ciągle działa)

- użycie starego pilota w którym był przycisk 3D

profile.country.PL.title
gienek_pa
Użytkownik

@hctomi

Nie działa już uruchomianie 3d z smartfona