anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Jeśli nie 50(55)W75x to co?

profile.country.PL.title
wolfmar
Użytkownik

Jeśli nie 50(55)W75x to co?

Witam

Jako że wciąż jestem bardzo zadowolony z ostatniego nabytku czyli 50W756c to chciałbym kupić taki sam model (względnie 755) rodzicom. Sęk w tym że jest on dostępny w ostatnim sklepie internetowym i to bez 5-letniej gwarancji (to warunek konieczny) a bliźniaczego modelu już nie ma. No i powstaje pytanie jaki inny model FullHD ma 100 Hz matrycę, tunery naziemny (T/T2) i satelitarny, nagrywa na USB, ma wifi no i nie ma 3D (nie chcę przepłacać). Cena do 4000 PLN...

Które modele spełniają powyższe warunki i są bezproblemowe w użytkowaniu?

Za rady z góry dziękuję.

8 ODPOW. 8
profile.country.PL.title
Sony_Poland_Team
Community Team

Dziękujemy za zpaytanie. Przekazalismy je do naszego działu trenerskiego, który z wszelką starannością na podstawie podanych kryteriów zaproponuje odpowiedni model TV.

 

Wrócimy z odpowiedzią.

 

Pozdrawiamy, zespół Sony

 

profile.country.PL.title
wolfmar
Użytkownik

Dzięki za zainteresowanie tematem. Przy wskazaniu proponowanego modelu prosiłbym także o wyszczególnienie jego różnic wobec serii W75x.

Pozdrawiam

profile.country.pl_PL.title
nazan1
Poszukiwacz

FullHD 100Hz nie ma żadnego.Najtańszy 100Hz 4k xd85 za 4900zł.
profile.country.PL.title
wolfmar
Użytkownik

Dzięki. Właśnie mi zasugerowano model W809 lub W808. Tylko nie jestem pewien czy to faktycznie W755/6 +3D (niestety!) czy jeszcze czymś sie różnią...

profile.country.PL.title
leczech
Użytkownik

Ten W809C może sie różnić odświeżaniem(1000 zamiast 800). Tym 3D się nie przejmuj. Ja w starym sony nigdy nie korzystałem z tej funkcji. A prawie 6 lat minęło. Najważniejsze ,żeby te W809 lub W808 nie były powystawowe z dużą ilością przepracowanych godzin.

profile.country.PL.title
wolfmar
Użytkownik

Thx. To 3D drażni mnie jedynie w kontekście wyższej ceny za coś z czego nigdy nie skorzystam :wink: Bardziej martwi mnie (niesprawdzone) info że ponoć modele W808/9 nie maja twintunera HD a mój obecny go ma (ponoć) :wink: Jak to naprawę jest z tymi tunerami bo w internecie pełno sprzecznych opinii...

profile.country.PL.title
leczech
Użytkownik

W808/809 mają takie same tunery jak W755.Twintuner posiadają telewizory , które najczęściej mają dwa gniazda typu F do podłączenia satelity. 

profile.country.PL.title
wolfmar
Użytkownik

Dzięki. Ciekawe co jeszcze mi Sony doradzi :slight_smile:

Widać oferta Sony jest tak bogata i wszechstronna że sami mają problem który model spełnia moje oczekiwania najlepiej i wciąz sie zastanawiają... :wink: