anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

KD-40WE660 TV LED SONY

profile.country.PL.title
krzysiozak
Poszukiwacz

KD-40WE660 TV LED SONY

Czy możliwe jest wyświetlenie na stałe numer kanału na którym aktualnie jest włączony ten odbiornik Telewizyjny.

Szukam w instrukcjach obsługi i takiej opcji nie widzę. Wiem że można wyświetlić w jednej terzeciej góry ekranu ale ta informacja zasłania większosć ekranu, Chodziło by o krótki napis z numerem kanału czy analogowy czy cyfrowy w którymś z rogów ekranu i nic więcej.

Tagi (1)
2 ODPOW. 2
profile.country.PL.title
Sony_Poland_Team
Community Team

W opisie/specyfikacji/instrukcji obslugi może nie być informacji na temat tak szczególnych funkcji. Natomiast nasz dział wsparcia z racji testowania oprogramowania rożnych modeli TV pewnie będzie mógł Ci pomóc. Możesz odezwać się do nich poprzez formularz na stronie: https://services.sony.pl/supportmvc/pl/Contact/Email, telefonicznie dzwoniąc pod numer tel. 22 3060694 lub e-mailowo: customersupport.pl@eu.sony.com.

 

 

profile.country.PL.title
djrychu
Expert

Witam,

 

@krzysiozak skierowałem Twoje zapytanie do supportu - oto ich odpowiedź:

Niestety nie ma możliwości, by informacje były wyświetlane bez przerwy w opisany przez klienta sposób. Ze swojej strony mogę zalecić skorzystanie z przycisku "i+" za każdym razem, gdy klient chciałby sprawdzić informacje o aktualnie oglądanym kanale. Pasek informacyjny będzie widoczny około 5 sekund i zawierał będzie wszystkie informacje dotyczące sygnału.

Pozdrawiam