anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

KD-49x8309

profile.country.PL.title
lesnier
Poszukiwacz

KD-49x8309

Witam wszystkich,

czy ktoś jest mi w stanie pomóc w drobnej aczkolwiek w tym momencie istotnej dla mnie sprawie. Otóż wczoraj chciałem dostroic sobie nowy wprowadzony przez kablówkę kanał (przez moduł Cl+) i okazało się, że opcja "ręczne strojenie cyfrowe" jest nieaktywna, prawdopodobnie tak jest od ostatniej aktualizacji, gdyż poprzednio wszystko działało ok. Zaden reset nie pomaga. Podobnie jest z "przesyłaniem listy kanałow" przy czym w tym przypadku reset tv  uaktywnia tę opcję, ale tylko na chwilę. Może ktoś ma na to dobrą radę?

Pozdrawiam

3 ODPOW. 3
profile.country.PL.title
Sony_Poland_Team
Community Team

Cześć,

 

Serwis z pewnością poradzi co zrobić! Podajemy kontakt:  https://services.sony.pl/supportmvc/pl/Contact/Email, telefonicznie dzwoniąc pod numer tel. 22 3060694 lub e-mailowo: customersupport.pl@eu.sony.com.

 

Pozdrawiamy,

Zespół Sony

 

profile.country.PL.title
djrychu
Expert

Witam,

 

Opcje mogą być zablokowane przez moduł CAM. W niektórych przypadkach moduł CAM może blokować/narzucać niektóre ustawienia telewizora, więc sprawdź  (z dostawcą telewizji) kompatybilności modułu CAM z telewizorem. Dodatkowo możesz przeprowadzić przywrócenie ustawień fabrycznych z modułem CAM, by skonfigurować telewizor pod kątem używanego modułu (w przypadku niekompatybilności reset nie zmieni sytuacji, a poszczególne funkcje pozostaną nieaktywne). Jeśli problem będzie występował nadal spróbuj wymienić moduł na inny model.

 

Pozdrawiam

profile.country.PL.title
zbygaaj
Doradca

@lesnier  temat jest w rozpatrywaniu ponieważ przestało mi działać przesyłanie kanałów  z USB (restartuje TV) coś musieli namieszać w tym temacie ale jak piszę naprawdę odpowiedni człowiek się tym zajmuje tylko zaznaczył ,że może to potrwać nie wiem czy jest to związane też z Twoim problemem ale widać dotyczy listy kanałów także tyle wiem.