anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

kd 49xe7005 wifi

ROZWIĄZANE
profile.country.PL.title
7ipuns
Poszukiwacz

kd 49xe7005 wifi

Zakupiłem 2 dni temu kd 49xe7005 prubuję podłączyć pod wifi z telefonu samsung s8 i nie mogę .telefon widzi sygnał duży hasło dobrze wpisane a nie może się połączyć .Co może być nie tak . a może oddać go

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Zaakceptowane rozwiązania
profile.country.PL.title
7ipuns
Poszukiwacz

niestety nie chciałem sie bawic bo nie mam czasu. jakoś dawa telefony jeden z androidem a drugi windows ustawiłem że dwa niezależne laptopy działają i są połączone z ruterem telefonów  a Tv muli i ciągle nie może połączyć . zapakowałem i oddałem . następny zakup na pewno nie SONY.

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

7 ODPOW. 7
profile.country.PL.title
Lajam.
Expert

Cześć. 

 

Możesz jaśniej opisać swój problem?

profile.country.PL.title
7ipuns
Poszukiwacz

Wchodzę w konfiguracje wifi w tv włanczam ruter wifi w tel . tv widzi moj tel pokazuje sygnał ful  wpisuje hasło sprawdzam wciskam połacz  tv pokazuje informacje łącze   po dłuższej chwili pojawia się info urządzenie bezprzewodowe w tv znalezione dostęp zakończony niepowodzeniem

profile.country.PL.title
djrychu
Expert

Witam,

 

Zgłosiłem Twój problem do supportu - oto ich odpowiedź:

W przypadku próby połączenia z Internetem proszę upewnić się, że w telefonie punkt dostępu ustawiono poprawnie. Opisana przez klienta sytuacja zazwyczaj ma miejsce po podłączeniu odbiornika do sieci, która nie ma (nie udostępnia) połączenia z Internetem. Czy klient ma możliwość połączyć telewizor do innej sieci lub z wykorzystaniem innego urządzenia (routera lub innego telefonu)? Jeśli problem będzie występował nadal to zalecam wykonanie przywrócenia telewizora do ustawień fabrycznych poprzez HOME - Ustawienia - Pomoc techniczna - Ustawienia fabryczne, a następnie ponowić próbę połączenia.

Pozdrawiam

profile.country.PL.title
7ipuns
Poszukiwacz

Mam do dyspozycji 2 telefony nie wiem jak mam ustawić w telefonie skoro i z jednego i z drugiego mogę się łączyć z dwoma laptopami a z tym nowym TV nie, informacja w tv dalej taka sama .Weszłem tak jak podano w home itd. czynność wykonałem  na nowo wpisałem po kolei i nic tv pisze Urządzenie bezprzewodowe w tv znalezione  dostęp lokalny i dostęp do internetu zakończone niepowodzeniem 

profile.country.PL.title
marek_j
Użytkownik

Mam wprawdzie xe7096, ale różnic w połączeniu z netem nie powinno być między naszymi modelami.

O ile zrozumiałem, to próbujesz połączyć TV z internetem poprzez telefon? Ja łączę się przez router, ale powinno być tak samo.

Masz włączone WiFi w TV, połączenie sieciowe skonfigurowane (ustawienia zaawansowane-ustawienia sieci bezprzewodowej: wyszukana sieć, wpisane hasło - klucz WPA, adres wyszukiwany automatycznie, bez serwera proxy)?

U mnie wyświetla:

Urz.bezprzewodowe w TV znal.

Dostęp lokalny OK

Dostęp do internetu OK

A masz możliwośc sprawdzenia połączenia z internetem przewodowo?

profile.country.PL.title
ZambrzyckiZ
Poszukiwacz

Świeżak nabywca 55XE7005

kolego - czy w telefonie ustawiasz HOTSPOT?

Iphone 5S właczony hotspot - 5 sekund i mam połączenie

Niestety połaczenie spowrotem z siecią z routera wymaga ponownego podania hasła - tv nie zapamiętuje...

Przed chwilą sprawdziłem

 

Odpowiedź supportu że hostpot nie ma połączenia z internetem nie ma żadnego znaczenia - łączymy sie z hotspotem nie internetem i to połączenie MUSI byc prawidłowe - internet nie ma tu nic do rzeczy

profile.country.PL.title
7ipuns
Poszukiwacz

niestety nie chciałem sie bawic bo nie mam czasu. jakoś dawa telefony jeden z androidem a drugi windows ustawiłem że dwa niezależne laptopy działają i są połączone z ruterem telefonów  a Tv muli i ciągle nie może połączyć . zapakowałem i oddałem . następny zakup na pewno nie SONY.