anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

KD-55XE7005 netflix problem z automatyczna jasnoscia

ROZWIĄZANE
profile.country.PL.title
rezmus
Poszukiwacz

KD-55XE7005 netflix problem z automatyczna jasnoscia

mam problem z tv KD-55XE7005, oprogramowanie najnowsze z listopada.

 

problem polega na tym, ze podczas ogladania filmow z napisami na netflix telewizor automatycznie rozjasnia ekran, kiedy pojawiaja sie napisy i przyciemnia, gdy napisy nie sa wyswietlane. inaczej mowiac co chwila ekran sie rozjasnia i przyciemnia w zaleznosci, czy wyswietlane sa w danym momencie napisy. czy da sie cos z tym zrobic?

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Zaakceptowane rozwiązania
profile.country.PL.title
rezmus
Poszukiwacz

znalazlem rozwiazanie. trzeba w zaawansowanych ustawieniach obrazu wylaczyc zaawansowane dostosowywanie kontrastu. jasnosc na netflix z napisami przestaje po tym migotac.

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

3 ODPOW. 3
profile.country.PL.title
wojtekmarchewka
Użytkownik

Niestety tak już jest i jeżeli masz, zaawansowane ustawienia czerni w TV i można coś zmienić, to zminimalizujesz rozświetlanie.  Ja, porobiłem kilka ustawień w samym Netflixie. Zmieniłem kolor czcionki na żółty, oraz półprzezroczyste  i jest zdecydowanie lepiej. Wejdź  na swoje konto Netflix, na PC lub laptopie,  i w ustawieniach zmień kolor,  jak Ci pasuje, to zmniejsz czcionkę (ja mam standardową)

profile.country.PL.title
rezmus
Poszukiwacz

OK, ale to jest ewidentny bug albo tego tv, albo app netflixa dla smart tv sony, bo na PC/PS4 takie cos nie wystepuje. powinni to poprawic w takim razie.

profile.country.PL.title
rezmus
Poszukiwacz

znalazlem rozwiazanie. trzeba w zaawansowanych ustawieniach obrazu wylaczyc zaawansowane dostosowywanie kontrastu. jasnosc na netflix z napisami przestaje po tym migotac.