anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Klawiatura do Sony Bravia KD-65XF7005

ROZWIĄZANE
profile.country.PL.title
akirazgora
Poszukiwacz

Klawiatura do Sony Bravia KD-65XF7005

Witam :slight_smile:

 

Poszukuję jak najmniejszej klawiatury bezprzewodowej do tv i zastanawiam się czy ktoś testował taką zabawkę (link allegro) i może jednoznacznie stwierdzić czy to w ogóle działa? :thinking:

Jeżeli nie działa, to proszę o podpowiedź z jakimś działającym 2w1 (klawiatura+touchpad).

 

Z góry dzięki :victory::wink:

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Zaakceptowane rozwiązania
profile.country.PL.title
Paul_1971
Użytkownik

@akirazgora mam dokładnie taką klawiaturkę i bez problemów działa z moim TV ( KD-65XF9005). Uprzednio całkiem sprawnie obsługiwała Raspberry Pi. W przypadku obsługi telewizora, to nie jest tylko wpisywanie tekstu, działa kursor za pomocą którego można wybierać aplikacje z menu, działa ESC który zamyka aplikacje lub powoduje powrót do poprzedniego menu, działa Mute które wycisza dźwięk TV, działa przycisk Home który wywołuje menu telewizora, innymi słowy jest to całkiem przydatny gadżet, polecam!

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

15 ODPOW. 15
profile.country.PL.title
Sony_Poland_Team
Community Team

Zapraszamy do naszych sklepów partnerskich :slight_smile: doradcy w sklepie podpowiedzą która będzie kompatybilna 

profile.country.PL.title
djrychu
Expert

Witam,

 

Ja na Twoim miejscu zakupiłbym tą klawaiturę i przetestował, a jak nie zadziała to bym ją zwrócił zgodnie z prawem konsumenta - zakup na odległość. Dodatkowo zgłosiłem Twoje zapytanie do supportu jak będzie odpowiedź dam znać. Trochę to może potrwać więc cierpliwości.

 

Pozdrawiam 

 

 

profile.country.PL.title
akirazgora
Poszukiwacz

Łał :smiley: nie spodziewałem się, że ktoś będzie tak uczynny i przekaże moje pytanie do supportu, przy czym przyznam, że nawet nie wpadłem na pomysł, żeby do nich napisać :slight_smile:

Wielkie dzięki za pomoc :handshake:

profile.country.PL.title
djrychu
Expert

Witam,

 

Oto odpowiedź supportu:

Nie posiadamy listy kompatybilności i nie możemy zapewnić, że to będzie działać.

Pozdrawiam

profile.country.PL.title
marek_j
Użytkownik

Pytanie, do czego chesz zastosować klawiaturę? Ja kupiłem klawiature Microsoftu i działa, ale tylko w przeglądarce internetowej. W aplikacjach już nie działa.

profile.country.PL.title
akirazgora
Poszukiwacz


@djrychu  napisał(a):

Witam,

 

Oto odpowiedź supportu:

Nie posiadamy listy kompatybilności i nie możemy zapewnić, że to będzie działać.

Pozdrawiam



 Wielkie dzięki za pomoc w dialogu z support'em :yahoo:

 

Pozdrawiam serdecznie :slight_smile:

profile.country.PL.title
akirazgora
Poszukiwacz


@marek_j  napisał(a):

Pytanie, do czego chesz zastosować klawiaturę? Ja kupiłem klawiature Microsoftu i działa, ale tylko w przeglądarce internetowej. W aplikacjach już nie działa.


Potrzebuję klawiatury do obsługi Netflixa, Youtube i to raczej na tyle ( ewentualnie jak na PS4 zaskoczy to się nie obrażę :tongue_winking: )

profile.country.PL.title
Paul_1971
Użytkownik

@akirazgora mam dokładnie taką klawiaturkę i bez problemów działa z moim TV ( KD-65XF9005). Uprzednio całkiem sprawnie obsługiwała Raspberry Pi. W przypadku obsługi telewizora, to nie jest tylko wpisywanie tekstu, działa kursor za pomocą którego można wybierać aplikacje z menu, działa ESC który zamyka aplikacje lub powoduje powrót do poprzedniego menu, działa Mute które wycisza dźwięk TV, działa przycisk Home który wywołuje menu telewizora, innymi słowy jest to całkiem przydatny gadżet, polecam!

profile.country.PL.title
akirazgora
Poszukiwacz

@Paul_1971 rewelacja :handshake: bardzo dziękuję za pomoc :smiling: