anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

KD-55XE7005

profile.country.PL.title
Marekkowalkski
Poszukiwacz

KD-55XE7005

Witam. Mam problem z telewizorem Sony Bravia model KD-55XE7005 .Aktualnie nie działa przycisk funkcji: Home oraz YouTube. Po włączeniu przycisków jest czarne tło i powraca do poprzedniego obrazu. Sytuacja mam wrażenie zbiegła się z aktualizacją ostatniego oprogramowania do wersji:V 8.909.1000.2.700.0000, która nastąpiła 2 tygodnie temu. Telewizor nie ma żadnego podpiętego tunera TV jak również innych urządzeń. Próbowałem przywracając ustawienia fabryczne, resetowałem połączenie sieciowe wi-fi, wyłączałem tv z sieci na dłuższy czas. Czytałem, że można usunąć pliki cookie, ale nie mogę wejść do przeglądarki, gdyż można to wykonać z poziomu  przycisk home, który jest nieaktywny. Dzięki za pomoc.

4 ODPOW. 4
profile.country.PL.title
Jacek_M250
Znawca

Dobrze by było wyeliminować awarię samego pilota, ale to by trzeba było mieć inną dowolna sztukę od TV Sony. Może idź do sklepu i sprawdź swojego pilota na innym TV Sony? Powinien działać nawet na obecnych modelach.

Jeszcze coś absolutnie banalnego... Wymień baterie :slight_smile: Mi przy kończących się bateriach pilot zachowywał się ,,dziwnie'' :grin: Gdybym sam nie doświadczył to bym nie uwierzył 

 

profile.country.PL.title
Marekkowalkski
Poszukiwacz

Sprawdziłem, zmieniłem na oryginalny pilot tego samego modelu, bez zmian. Z serwisu otrzymałem info, że po aktualizacji nie ma możliwości powrotu do starszej wersji oprogramowania. Pozostaje wymiana płyty koszt ok.1000zł, także całkowicie nie opłacalne lub czekać na nowszą aktualizację.Masakra.Może ktoś ma jakiś pomysł?

profile.country.PL.title
Jacek_M250
Znawca

Zdarzyło mi się kiedys cos podobnego w innym modelu, ale powrót do ustawień fabrycznych pomógł. Tez nie działał HOME ale okazało sie że udało sie przez jakąś kombinację przycisków ale nie pamiętam jakie to były. 

profile.country.PL.title
Marekkowalkski
Poszukiwacz

Witam Dalej walczę z tym tematem, może ktoś jescze coś doradzi. Sony na infolinii nic nowego nie doradzili, masakra...