anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Oryginalność opakowania

neatus
Początkujący

Oryginalność opakowania

Dzień dobry
Jestem tu pierwszy raz. Zamierzam kupić tv w najbliższym czasie. (W zasadzie już jeden kupiłem, ale zmuszony byłem zwrócić). Proszę napisać jak jest w przypadku telewizorów z oryginalnym opakowaniem. Chodzi mi o to czy można rozpoznać czy dane opakowanie nie było nigdy otwierane. Czy są jakieś firmowe taśmy zaklejające czy może inne rodzaju oznakowanie?
I drugie pytanie. Czy jest możliwe, że w ramach sprzedaży można otrzymać egzemplarz poreklamacyjny nic o tym nie wiedząc? Bo ciekawy jestem co się dzieje ze sprzętem zwróconym w ramach reklamacji do sprzedawcy.

2 ODPOW. 2
profile.country.pl_PL.title
Zimny_
Użytkownik

Witaj,
nie ma jednoznacznej odpowiedzi na pytania które przedstawiłeś. Żaden producent, ani dystrybutor nie jest w stanie kontrolować każdego sprzedawcę, każdego sklepu w którym jest sprzedawany jego sprzęt. Sądzę, że jeśli kupujesz w pewnym punkcie, nie ponosisz ryzyka. Jak kupowałem ja swoje telewizory, nie zwracałem za bardzo uwagi na otwarte opakowanie, ale chyba część była otwarta. Kupując w pewnym miejscu nie oznacza to nic złego. Zresztą zawsze możesz sprawdzić przy sprzedawcy, czy zawartość opakowania zgadza się. W instrukcji która jest w pudełku, masz wypisane co powinno zawierać opakowanie.
Być może są jakieś kontrole jakości, gdzie z partii telewizorów otwiera się parę opakowań, aby sprawdzić poprawność zamówionego towaru. Ja polecam zakup w Sony Center/ Sony Store i ewentualne sprawdzenie opakowania.

profile.country.PL.title
Hayabuza
Nowicjusz

nie ma takiej mozliwsci firmy teraz razem wspolptracuja zebys ty wydawal kase ! jedyne co mzoesz zrobic to isc do dzuego sklepu znalesc TV poprosic czy maja w pudełku an zapleczu i tyle