anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

KD-65AF8 OLED

profile.country.PL.title
Stach-5.
Poszukiwacz

KD-65AF8 OLED

Spełnił moje oczekiwania jeżeli chodzi o jakość obrazu i dźwieku, ale niestety po miesiącu użytkowania padła matryca. Serwis (po ponad tygodniu oczekiwania) wymienił go na nowy egzęplarz. Pytanie pozostaje otwarte ile czasu wytrzyma bez awarii

5 ODPOW. 5
profile.country.PL.title
djrychu
Expert

Witam,

 

Niestety tak to bywa. Zdarzają się sytuacje kiedy nawet modele z najwyższej półki się psują. Niesety nie ma reguły.  Miejmy nadzieję, że ponowna wymiana Cię ominie i TV będzie Ci długo służył.

 

Pozdrawiam

 

profile.country.PL.title
topietr27
Użytkownik

Ciesz się drogi kolego twój przynajmniej znowu działa moja A1 wytrzymała pół roku do czasu aktualizacji, temat który założyłem jest niewidoczny dla "Expertów" ile czasu mam czekać na aktualizacje która upora się z problemem cyt. ze strony pomocy " problem każdorazowego zmniejszenia jasności po odtwarzaniu materiału HDR" Problem nie jest rozwiązany - aktualizacja wstrzymana. Zapraszam prawdziwych expertów do mojego tematu

profile.country.PL.title
djrychu
Expert

Witam,

 

@topietr27 chyba mnie, źle zrozumiałeś - ja nie posiadam tego modelu. Napisałem tylko, że bywają i takie sytuacje, że sprzęt z wysokiej półki się psuje. Pamiętaj nie jestem pracownikiem Sony i nie odpowiadam za działanie sprzętu. Status eksperta wynika z pomocy którą dotychczas udzieliłem innym uzytkownikom na tym forum. Poświęcam swój prywatny czas i nikt mi za to nie płaci.

 

Pozdrawiam

profile.country.PL.title
Stach-5.
Poszukiwacz

Witam,

niestety chyba jego czas dobiega końca (niecałe dwa lata) zaczęły być widoczne oznaki wypalenia matrycy, ślady po paskach z programów informacyjnych (TVN 24). Pytanie otwarte, czy można to usunąć (wymiana matrycy) w ramach gwarancji. Z tego co czytałem, tylko LG wymienia matryce. SONY nie uznaje wypalania matrycy w ramach gwarancji.

Pozdrawiam Stach

profile.country.PL.title
Stach-5.
Poszukiwacz

Nie jest źle, dzisiaj serwis Sony (Centrum Serwisowe MIK Radom) wymienił telewizor na nowy. Nie potwierdza to obiegowej opinii, że  SONY nie uznaje wypalania się matrycy w ramach gwarancji przy prawidłowej eksploatacji telewizora.