anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

KDL-48W605B -AXN

stojak123
Użytkownik

KDL-48W605B -AXN

Gdy kupowałem ten tv w informacji o dostępności polskich aplikacji był( i jeszcze jest) AXN. Czy to jest jakiś żart. Sony podpisało się pod aplikacją która jest tylko po to żeby być jako sztuka. Przecież tam jest pusto. Czy aby informacje te w punktach sprzdaży nie wprowadzają w błąd klienta. Wydaje mi się że towar nie jest zgodny z informacją handlową.

7 ODPOW. 7
profile.country.PL.title
djrychu
Expert

Witam,

 

Kontaktowałeś się z tym tematem z supportem Sony?

 

Pozdrawiam

stojak123
Użytkownik

Tak. Dzisiaj otrzymałem odpowiedź. 

Szanowny Panie,

dziękuję za kontakt z firmą Sony.

W odpowiedzi na przesłaną wiadomość, proszę o podłączenie kabla sieciowego do telewizora czy problem nadal występuje.

Proszę również o zresetowanie routera i aktualizację firmware update.


Dodatkowo przesyłam link do strony, na której znajdują się ogólne warunki gwarancji firmy Sony.

http://www.sony.pl/support/pl/warranty/general

W przypadku jakichkolwiek pytań proszę o informację zwrotną mailem lub telefon pod podanymi poniżej danymi kontaktowymi:

Telefon: 801 382 462

 

 

stojak123
Użytkownik

A czy wogóle u kogoś to działa?

profile.country.PL.title
makgajwerek
Poszukiwacz

Niestety cały ten samart TV jest g...no warty Marketingowy kit, który wciska się klientom. Ja o tym wiedziałem, lecz musiałem kupić z tym badziewiem TV,  bo modele bez smart TV to technologicznie przestarzałe kity dla niewidomych lub głuchych. Mimo tego reklamują w folderach, na pudełkach i w ogólnych informacjach o danych modelach jaki to wypas i jakie zarąbiste mieć smart TV. Nie wspomnę już o reklamie skype w TV, gdzie ani mru mru o tym, że kolejne 300-500 zł tzreba wydać na kamerkę, aby cieszyć się takim wynalazkiem.
Nie oczekuje info i wsparcia od sony, bo bodajże w piątek czytałęm w necie o wielomiliardowych stratach Sony wynikających z produkcji TV i smartfonów więc kwestia czasu sądzę zanim dowiemy się, że za parę m-cy produkcja TV stop i o wsparciu możemy zapomnieć. Zresztą wystarczy poczytać posty użytkowników dot. problemów ze sprzętem aby dowiedzieć się, że w supporcie pracują ludzie z minusowym statutem kompetencji.
Takie same negatywne doświadczenia mam z pozostałymi tzw. dużymi graczami czy też producentami elektoniki, których nazw nie chcę wymieniać bo wszyscy je znamy. Jedyny chlubny wyjątek stanowi firma WD, producent dysków, gdzie zawsze rzeczowo i błyskawicznie dostawałem wsparcie.

p.lewinski
Poszukiwacz

U mnie pusto to jakaś kpina. W specyfikacjach wszędzie podają tą aplikację.

stojak123
Użytkownik

Napisałem do nich i dostałem odpowiedź że mam sprawdzic router. Standardowa odpowiedź dobra na wszystko.

p.lewinski
Poszukiwacz

Mi odpisali:

 

"W nawiązaniu do zapytania, chciałbym poinformować, iż dział pomocy technicznej nie ma informacji o zawartości/dostępości materiałów w poszczególnych aplikacjach. Firma SONY udostępnia platformę do aplikacji, a na ich zawartość nie ma wpływu".