anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

KDL40HX800 Aktualizacja przez wifi

profile.country.PL.title
marcoo300681
Poszukiwacz

KDL40HX800 Aktualizacja przez wifi

Witam
Czy jest możliwa aktualizacja ręczna przez wifi? Ostatnio ściągnołem najnowszą aktualizację na pendrive ze strony sony podłączyłem pendrive do Tv i wyskoczyło że najnowsza aktualizacja jest już zainstalowana. Do Tv jest podłączony cały czas moduł wifi poprzez usb w ustawieniach można tylko włączyć i wyłączyć aktualizację ale nie można ręcznie sprawdzić czy jest nowsza aktualizacja. Czy jest taka możliwość aby to samemu sprawdzać jeśli tak to jak? Tv ma ponad 2 lata i musiał sam ściągnać aktualizację tylko kiedy skoro jest wyłanczany klawiszem na obudowie i nie jest w stanie czuwania. W HX920 wyskakuje przy aktualizacji informacja ze jest nowsza wersja oprogramowania i czy chcę ją przeprowadzić Tv ściąga ja a następnie przeprowadza aktualizację Tv się włącza i wyłącza z raz lub dwa razy miałem już tak 3 razy od zakupu (Styczeń). Natomiast w HX 800 Tv przeprowadził aktualizację tylko kiedy i bez mojej wiedzy bo nie było monitu na ekranie ani podczas oglądania Tv się nie wyłączył no chyba że zrobił to jak na chwilę odszedłem od niego np do kuchni lub wc. Ktoś wie może jak w tym Hx800 przebiegają te aktualizacje?? Proszę o odpowiedzi potwierdzone np serwisantów lub użytkowników tego modelu.

0 ODPOWIEDZI 0