anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

KDL46NX720

profile.country.pl_PL.title
son24-----
Początkujący

KDL46NX720

witam mam zamiar kupic telewizor 46NX720 co myslicie o tym modelu czy wart jest tych pieniedzy wszelkiego rodzaju komentarze mile widziane!!ze wzgledu na moja niewiedze w tym temacie prosze o przyblizenie mi pewnych spraw a wiec co to jest ta technologia motionflow bo w tym co mam zamiar kupic jest mointflow XR200 oraz o co chodzi z tym procesorem obrazu bo z tego co czytalem wystepuja x-reality i x-reality pro dzieki za pomoc

7 ODPOW. 7
profile.country.pl_PL.title
Mylagos
Użytkownik

Witam.
X-Reality to procesor obrazu, który dba o dobrą jakość materiałów standardowej rozdzielczości oraz tych pochodzących z internetu. X-Reality Pro jest ulepszoną wersją tego procesora.

profile.country.pl_PL.title
stubbs.
Użytkownik

a motionflow XR200 daje wyraźniejszy obraz - końcówka 200 oznacza, że będziesz odczuwał wrażenie jakby było wyświetlane 200 klatek na sekundę. Świetna sprawa. Mój stary TV nie ma czegoś takiego niestety ale widziałem na żywo i efekt godny tych pieniędzy jak dla mnie!

Pozdrawiam Stubb
profile.country.pl_PL.title
son24-----
Początkujący

a powiedzcie mi ktory lepszy HX720 czy NX720

profile.country.pl_PL.title
kozak-----
Początkujący

wg mnie pomijając funkcje to NX przede wszystkim znacznie lepiej wygląda

profile.country.pl_PL.title
stubbs.
Użytkownik

HX720 ma Motionflow w standardzie XR400 i procesor grafiki X-Reality PRO (odczuwalna wg mnie różnica w oglądaniu w stosunku do X-Reality - bawiłem się w sklepie tymi modelami).
Za to NX720 ma ten cudowny wygląd - mmmmmiodzio :) , wbudowaną sieć Wi-Fi (do HX720 możesz dokupić adapter UWA-BR100) i trochę lepszy czujnik obecności

Porównujesz tu dwa bardzo dobre telewizory i którego byś sobie nie sprawił to myślę, że będziesz zadowolony :c34 .

Pozdrawiam Stubb
profile.country.pl_PL.title
son24-----
Początkujący

a powiedzcie mi pod wzgledem ogladnia filmow w 3D oraz gier w 3D to ktory lepszy bo ogladalem na NX obraz w 3D i rewelacja natomiast jesli chodzi o HX to niemialem przyjemnosci widziec jak wyglada obraz w 3D i czy w obu modelach sa wbudowane przetworniki z 2D na 3D czy trzeba dokupic i jak to jest z grami na psx3 trzeba kupowac gry przeznaczone do 3D czy wystarczy nadusic odpowiedzni guzik na pilocie i jest obraz trojwymiarowy prosze o odpowiedz dzieki wielkie

profile.country.pl_PL.title
Zimny_
Użytkownik

Witaj,
moim zdaniem HX720 będzie lepiej odtwarzał obraz 3D. HX720 posiada część rozwiązań z dużo droższego i lepszego modelu HX920, co wpływa na jakość obrazu.

son24 napisał(a):

w obu modelach sa wbudowane przetworniki z 2D na 3D czy trzeba dokupic i jak to jest z grami na psx3 trzeba kupowac gry przeznaczone do 3D czy wystarczy nadusic odpowiedzni guzik na pilocie i jest obraz trojwymiarowy prosze o odpowiedz dzieki wielkie


Wszystkie telewizory BRAVIA 3D posiadają funkcję konwersji obrazu 2D do 3D - nie potrzeba nic dokupować. Jednak na pewno dużo bardziej widoczne i lepsze efekty 3D będziesz miał w grach, filmach które od podstaw są tworzone pod 3D. Żadna konwersja nie zrobi tego, co może zrobić producent/reżyser w etapie tworzenia filmu/gry. W większości tego typu produkcji masz specjalnie dopasowywane sceny pod 3D. Nie znaczy to, że konwersja nie daje efektów, są najzwyczajniej inne..