anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

MediaServer via DLNA TV z serii HX

profile.country.PL.title
mister1977
Nowicjusz

MediaServer via DLNA TV z serii HX

Cześć,
1. Czy ktoś się może orientuje jaka może być max. wielkość pliku aby serwer plików mógł przesłać plik via DLNA do telewizora z serii HX lub kina domowego Sony? Zauważyłem np. że pliki wielkości standartowego CD idą bez problemu. Plik o rozmiarze zbliżającym się do 2GB jest widoczny ale jednak niemożliwy do odtworzenia.

2. To samo pytanie dotyczy napisów załączonych jako osobny plik. Na infolinni dowiedziałem się, że po DLNA do Sony nie można przesłać równocześnie filmu i napisów.

6 ODPOW. 6
profile.country.pl_PL.title
stubbs.
Użytkownik

Odnośnie wielkości pliku przesyłanego przez DLNA nie chcę mędrkować, gdyż nie mam takiej wiedzy. Jednakże dostałeś słuszną informację dzwoniąc na infolinię związaną z filmem i osobnym plikiem z napisami.
Napisz w jaki jest format pliku (tego okolice 2GB), który przesyłasz do TV i nie możesz go otworzyć.

Pozdrawiam Stubb
profile.country.PL.title
mister1977
Nowicjusz

Film DivX/Xvid - obojętnie jaki ale ok 2GB nie idzie

oldguest
Początkujący

witam...

Jeśli moge coś napisać ze moich doświadczeń na temat przesyłania plików po DLNA, to u mnie prawidłowo wyświetlają sie napisy w filmie mpeg4, wystarczy że mają te same nazwy, jednakże nie mam filmu wiekszego niż 1.7 GB... Wszystkie większe to już są .mkv, które mają 7.5 GB i również "chodzą" bez zarzutu... Vob'y też nie mają więcej niż 1 GB z groszem...

profile.country.pl_PL.title
Zimny_
Użytkownik

Z jakiego połączenia korzystanie? Bezprzewodowe (jaki standard), przewodowe? No i najważniejsze, z jakiego serwera? Ja korzystam z PS3 MS. Jedynie miałem problemy z odtwarzaniem przez dwie rzeczy: jakaś błędna wersja serwera (po aktualizacji wszystko działało poprawnie) i na starszym routerze przez zbyt wolne połączenie przy filmach HD. Po zmianie routera na standard "N", oraz innej wersji PS3 MS wszystko działa poprawnie, łącznie z napisami.

profile.country.PL.title
mister1977
Nowicjusz

Komputer przez Wifi do routera w standardzie N. Potem po kabelku z routera do telewizora. Serwer standardowy WMP. Adekwatnie wygląda z sytuacja po transferze z serwera plików Zyxel po kabelku do routera i potem po kabelku do telewizora.

profile.country.pl_PL.title
Zimny_
Użytkownik

W takim przypadku polecam zmienić serwer. Najbardziej popularne to PS3 Media serwer, Mezzmo, Wild Media Serwer. Sam korzystam z pierwszego, ale wszystkie są dobre. Informacje i konfiguracje znajdziesz w tym dziale: do.more – DLNA / Internet