anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Nagrywanie na HDD a brak miejsca na nośniku

profile.country.PL.title
wolfmar
Użytkownik

Nagrywanie na HDD a brak miejsca na nośniku

Chciałem zapytać wyprzedzająco aby się nie zdziwic :wink:

Chcę nagrać film na zarejestrowanym w telewizorze HDD   i po zaprogramowaniu dostaję komunikat że może nie wystarczyć miejsca bo mam jeszcze tylko nieco ponad 10 GB. Z tego co zauwaźyłem po dotychczasowych nagraniach ta ilośc miejsca powinna z powodzeniem wystarczyć na co najmniej 2 filmy - czy zatem komuniakt ostrzega wiarygodnie czy też jest "na wyrost"?

A jeśli ostrzega wiarygodnie to na co telewizor potrzebuje aż taki zapas miejsca?

Co się dzieje jeśli jednak zaprogramuję film? Nagra nie cały czy też wcale nie nagra?

6 ODPOW. 6
profile.country.PL.title
zbygaaj
Doradca

Też mnie zdziwił kilka razy taki komunikat widać jest to do dopracowania przez firmę ale ciekawe czy ktoś to zauważy bo widać potrzeba więcej danych aby obliczyć dokładnie ile potrzeba by było na dany materiał miejsca a tak wywala komunikat o możliwości nienagrania.Z tego co zauważyłem też to nagrywając w HD wielkość pendriva na pół i miej więcej wychodzi w godzinach czas nagrywania.

profile.country.PL.title
wolfmar
Użytkownik

Przepraszam. Pisałem z pracy i oczywiście pomyliłem się. Komunikat wyskoczył przy wolnej pojemności pendriva PRAWIE 40 GB.

Rozumiem że od tego należy odjąc 32 GB które zapewne rezerwuje sobie na coś telewizor ale pomimo tego pozostało prawie 8 GB a film trwa 55 min.

Może Sony odpowie na pytania zawarte w tym wątku? No i dlaczego wciąż zablokowane do użytku sa te 32 GB?

profile.country.PL.title
Sony_Poland_Team
Community Team

Dziękujemy za wiadomość. Przekazaliśmy Twoje pytanie naszemu zespołowi trenerskiemu. 

Wrócimy z odpowiedzią możliwie jak najszybciej.

 

Pozdrawiamy,

Zespół Sony

 

profile.country.PL.title
zbygaaj
Doradca

@wolfmarjuż Ci odpowiadam czemu 32 GB nie chodzi bo to tak naprawdę to jest 29GB a TV jest gupi i nie kwalifikuje go jako 32 .Raczej nie rezerwuje aż tyle formatuje na swój system plików reszta na nagrywanie.Komunikat na wyrost.

profile.country.PL.title
wolfmar
Użytkownik

Thx ale nie zrozumieliśmy się chyba. Nie wspomniałem nigdzie że mam pendriva 32 GB. Zadowolił mnie 64 GB i to z nim  przeżywam te interesujące przygody :wink:

Faktycznie, tym razem komunikat był na wyrost. Film nagrało caly.

profile.country.PL.title
zbygaaj
Doradca

"No i dlaczego wciąż zablokowane do użytku sa te 32 GB?" zmyliło mnie myślałem ,że o pojemność pena chodzi :slight_smile: ,że pen 32 jest zablokowany :slight_smile: ok