anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Nagrywanie!!!

profile.country.pl_PL.title
pablo_duch
Początkujący

Nagrywanie!!!

Witam
mam pytanie-wczoraj podłaczyłem moj dysk 500gb i chciałem nagrac finał w kosza na OI2012 i nie chcial nagrywac-wchodza w ustawy systemowe i pisze tam-ustawienie nagrywanie - to wchodze a tam-ze trzeba przeprowadzic formatowanie :o czemu?co i jak?i co mam stracic wsjo z dysku?masakra-help-jakies pomysły?a pendriva 2gb nie widzi wcale zeby przeprowadzic probe bo pisze ze minimum dysk 32gb -co robic?

20 ODPOW. 20
profile.country.pl_PL.title
1_pawel
Użytkownik

Do poczytania.

https://www.forum.sony.pl/viewtopic.php?f=215&t=11436

oraz

Instrukcja obsługi i-Manual online lub w tv

Nagrywanie na dysku USB

http://pdf.crse.com/manuals/iManuals/po ... urope.html
------------------------------
Obsługiwane są dyski USB HDD o pojemności od 32 GB (minimum) do 2 TB (maksimum).
Podłączanie dysku USB HDD przez koncentrator USB nie jest możliwe. Dysk należy podłączyć bezpośrednio do telewizora.
Jeśli telewizor jest wyposażony w dwa porty USB, podłącz dysk USB do portu oznaczonego „HDD REC”.
Dane zapisane na dysku USB HDD zostaną usunięte wskutek formatowania wykonywanego w trakcie procesu rejestracji. Dysk USB HDD, który został zarejestrowany w telewizorze, nie może być używany z komputerem. Aby użyć dysku USB HDD z komputerem, należy go najpierw sformatować. Uwaga: spowoduje to usunięcie wszystkich danych na dysku USB HDD.
Możesz zarejestrować maksymalnie 8 dysków USB.
Aby wyrejestrować dysk USB, naciśnij przycisk HOME, wybierz → → → , a następnie wybierz dysk przeznaczony do wyrejestrowania.
Wyłącznie ten telewizor może odtwarzać dane zapisane na dysku USB.

profile.country.pl_PL.title
pablo_duch
Początkujący

Do poczytania.

viewtopic.php?f=215&t=11436" target="_blank

.



popraw bo nie działa link,
a to co pisałeś nizej to w sumie wiem,ale uwazam ze bezsensem jest proces formatowania

KrisKW
Początkujący

Bez formatowania nic się nie zrobi, tak samo jak po formatowaniu nic się nie zrobi z takim dyskiem po podłączeniu go do komputera.
Najlepsze wyjście to podłączenie pendriva 32GB lub większego.

profile.country.PL.title
Lajam.
Expert

ale uwazam ze bezsensem jest proces formatowania


Ja rozumiem, że masz na dysku inne dane i nie chciałbyś ich stracić, ale proces formatowania zapewnia poprawną współpracę dysku z telewizorem.

profile.country.pl_PL.title
pablo_duch
Początkujący

Lajam napisał(a):


Ja rozumiem, że masz na dysku inne dane i nie chciałbyś ich stracić, ale proces formatowania zapewnia poprawną współpracę dysku z telewizorem.



czyli wielka d*** :c7

profile.country.pl_PL.title
stubbs.
Użytkownik

Dlaczego wielka pupa ;). Lajam podrzucił dobry pomysł abyś podłączył pendrive'a np 32GB i sprawa załatwiona. Bez formatowania mógłbyś mieć np błąd przy nagrywaniu filmu na który czekałeś. Spójrz jakbyś wtedy był zły :c20.

Pozdrawiam Stubb
AndrewW
Początkujący

Ja własnie chciałem zakupić sobie taki pendrive 32Gb. Czy macie może jakieś sprawdzone modele, które bez problemu współpracują z EX720? Te na USB 2.0 są w rozsądnej cenie i taki zakup rozważam. Czy też bezpieczniej będzie zakupić na USB 3.0? Nie chcę zakupić pendrive'a, który nie będzie działał jak potrzeba i liczę na Waszą pomoc.

profile.country.pl_PL.title
pablo_duch
Początkujący

stubb napisał(a):

Dlaczego wielka pupa ;). Lajam podrzucił dobry pomysł abyś podłączył pendrive'a np 32GB i sprawa załatwiona. Bez formatowania mógłbyś mieć np błąd przy nagrywaniu filmu na który czekałeś. Spójrz jakbyś wtedy był zły :c20.



fakt ze bym był zły ;)

profile.country.pl_PL.title
Szczupic
Użytkownik

Formatowanie do postaci by komputer nie odczytał i kodowanie danych to wymóg by filmu dalej nie rozpowszechniać 😕
Nagranie ma być na twój własny użytek

___________________________________________________________________ Sony 850 | Minolta Dynax 7 | Sony HVL 42 | Sigma 70-200/2,8 HSM | Sigma 20-40/2,8 | Minolta 100/2,8 | Minolta 85/1,4G | Minolta 50/1,7 | Sony 35/1,4 G