anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Netflix ciągle się wylogowuje

ROZWIĄZANE
profile.country.PL.title
kom-tur
Poszukiwacz

Netflix ciągle się wylogowuje

Witam.

 

Od pewnego czasu mam problem z netflixem mianowicie bardzo często na drugi dzień jestem niezalogowany do netflixsa pomimo tego, że przy wpisywaniu loginu mam zaznaczoną opcję "pamiętaj mój login". Jest to irytujące codziennie wpisywać swoje dane. A np do youtuba jestem zalogowany cały czas i nie zdarzyło mi się jeszcze, zebym musiał ponownie się do niego logować.  Kolejny problem to przycisk netflix. Na ogół działa, ale zdarza się, że po jego naciśnięciu wyskakuje komunikat że tv jest nieskonfigurowany z internetem. Ale przez przycisk discovery uruchamiam netflixsa bez problemu. Mój tv to 49x8005c za andkiem 6.  Dawniej takich objawów nie było, zauważyłem to gdzieś od 2 miesiecy. 

 

Czy ktoś miał podobne problemy?

 

 

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Zaakceptowane rozwiązania
profile.country.PL.title
djrychu
Expert

Witam,

 

Zgłsoiłem Twój problem do supportu - oto ich odpowiedź:

Problem można łatwo usunąć dzięki wyczyszczeniu pamięci podręcznej. Na pilocie proszę wybrać przycisk HOME, a następnie w menu TV:

Ustawienia - Pamięć i resetowanie - Wewnętrzna pamięć współdzielona - Aplikacje - Aplikacje systemowe - Netflix - Wyczyść dane

Pozdrawiam

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

4 ODPOW. 4
profile.country.PL.title
Sony_Poland_Team
Community Team

Jest możliwe, że aplikacja po aktualizacji będzie działac lepiej. Żeby upewnić się czy to ona jest problemem warto skontaktowac się z serwisem. 

profile.country.PL.title
djrychu
Expert

Witam,

 

Zgłsoiłem Twój problem do supportu - oto ich odpowiedź:

Problem można łatwo usunąć dzięki wyczyszczeniu pamięci podręcznej. Na pilocie proszę wybrać przycisk HOME, a następnie w menu TV:

Ustawienia - Pamięć i resetowanie - Wewnętrzna pamięć współdzielona - Aplikacje - Aplikacje systemowe - Netflix - Wyczyść dane

Pozdrawiam

profile.country.PL.title
kom-tur
Poszukiwacz

djrychu dzięki.

 

Pomogło i netflix śmiga jak dawniej, aż się chce oglądac.

 

 

profile.country.PL.title
kargolix
Nowicjusz

Czy podane rozwiązanie zadziałało również na problem z połączeniem po nacisnieciu przycisku Netflixa? Mam podobny problem - Netflix dziala gdy wchodzę przez Discover. Połączenie TV z wifi jest - ale przycisk Netflix nie działa.