anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Netflix Sony Bravia NX720

profile.country.PL.title
MichaelKrk
Nowicjusz

Netflix Sony Bravia NX720

Cześć,
Próbuję uruchomić netflixa na TV Sony Bravia NX720 i odkrylem, że nie posiada on takie aplikacji, nie posiada nawet YouTube. Czy ktoś wie jak można doinstalować apkę do Netflixa? Słyszałem, że zdarza się, że dla adresów IP z USA apka po odświeżeniu Internet Contenetu jest dostępna a z poza USA. Czy komuś działa netflix na takim TV?

3 ODPOW. 3
profile.country.PL.title
djrychu
Expert

Witam,

 

Wysłałem Twoje pytanie dotyczące Netflix do supportu Sony, jak będzie odpowiedź dam znać.

Jeśli chodzi o Netflix to działa na serii HX85x, jednak seria ta z tego co pamiętam jest troszkę nowsza niż NX720. 

 

Youtube na Twoim TV został wyłączony zgodnie z komunikatem poniżej:

https://www.sony.com/electronics/support/articles/S1Q0511

 

Pozdrawiam

profile.country.PL.title
MichaelKrk
Nowicjusz

Dzięki za pomoc, zatem czekamy na odpowiedź z supportu SONY.

profile.country.PL.title
djrychu
Expert

Witam,

 

Oto odpowiedź supportu:

Telewizory z serii NX720 pochodzą z roku 2011, a aplikacje Netflix oraz YouTube dostępne są aktualnie tylko na telewizorach z roku 2012 oraz nowszych. Sytuacja spowodowana jest decyzją właścicieli aplikacji oraz specyfikacjami technicznymi odbiorników. W tym przypadku niestety nie będzie możliwa obsługa aplikacji bezpośrednio na telewizorze, mogę zalecić jedynie uruchomienie aplikacji na innym (kompatybilnym) urządzeniu oraz przesłać sygnał na telewizor za pomocą przewodu HDMI.

Pozdrawiam