anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Nie działa klawiatura Logitech w Sony Bravia

ROZWIĄZANE
dawid47c7
Nowicjusz

Nie działa klawiatura Logitech w Sony Bravia

Kupiłem telewizor Sony Bravia KDL-40WD655 i do tego klawiature Logitech K400 Plus.

Podpinam ją do telewizora i wychodzi że to urządzenie jest nie obsługiwane. 

Jest aktualne oprogramowanie do telewizora więc nie wiem w czym problem na stronie sklepu to jest RTV-EURO-AGD jest pokazane że ta klawiatura powinna działać. 

Proszę o pomoc bo wcześniej miałem Microsoft klawiature no i nie działała i wymienilem i zaś nie działa.

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Zaakceptowane rozwiązania
profile.country.pl_PL.title
Sony_Polska
Community Team

Akcesoria dodatkowe jak klawiatura, myszka czy kontrolery gier działają wyłacznie z telewizorami z AndroidTV.

Nie będą działać z żadnym z modeli Full HD 2016.

Pozdrawiamy, zespół Sony.

 

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

2 ODPOW. 2
profile.country.pl_PL.title
Sony_Polska
Community Team

Akcesoria dodatkowe jak klawiatura, myszka czy kontrolery gier działają wyłacznie z telewizorami z AndroidTV.

Nie będą działać z żadnym z modeli Full HD 2016.

Pozdrawiamy, zespół Sony.

 

profile.country.PL.title
marekjs
Poszukiwacz

Witam.

Mam ten sam model klawiatury. Telewizor KD65XD9305.

Nie działa wskaźnik myszy z nakładką Sony na main screen (kliknąć nie można).

Mysz działa już np. z settings, z większością aplikacji.

Szkoda, że nie działa , bo to trochę przykre aby wachlować pilotem i klawiaturą jednocześnie, przy tak wysokim modelu telewizora jaki zakupiłem.

Mam wrażenie, że ekran główny nie jest wogóle pisany pod Android.

Inne produkty Sony działają ze standardowymi urządzeniami typu mysz, klawiatura (mówię o telefonach, tabletach itp, na Androidzie).

Mam też inne urządzenia z DVB na Androidzie i launchery działają z tą klawiaturą (i z masą innych jakie posiadam np. Minix, Rii, Logitech, Microsoft ). Zaznaczę, że tylko na moim TV to nie działa.

 

Mam nadzieję, że Sony się poprawi jeżeli chodzi o OS i zrobi bardziej kompatybilny ze wszystkim, również wrzucając więcej sterowników pod inne urządzenia.

 

Pozdrawiam