anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Nie ma polskich aplikacji w Opera Store Tv

bobi88
Poszukiwacz

Nie ma polskich aplikacji w Opera Store Tv

Zakupiłem Tv Sony Bravia 40r550c

 

Włączając Opera Tv Store nie ma rzadnych polskich aplikacji, typu ipla,vod tvp?

 

Ktos poradzi jak uzyskac dostęp do nich?

Internet mam połączny, bardzo szybkie łacze , modem orange fun box 2.0

 

 

18 ODPOW. 18
profile.country.pl_PL.title
Sony_Polska
Community Team

Witamy,

Jeśli jest zainstalowana najnowasza aktualizacja to warto odświeżyć zawartości internetową.

 

Pozdrawiamy,

Sony Polska 

bobi88
Poszukiwacz

Witam

 

Odświerzałem zawartość, aktualizajce pkazuje mi ze mam najnowsze, włączałem ustawienia fabryczne.

Nic nie pomaga.  Co moge dalej zrobić?

tu jest mój ekran startowy jak właczam Opera Tv store IMG_2332.JPG

Ciastkoo
Poszukiwacz

Witam. Kupiłem ten sam telewizor co autor tematu i mam ten sam problem . Zrobiłem ustawienia fabryczne lecz nie wiem jak odswieżyć zawartość internetową . Pomoże ktoś ? Mam jeszcze jedno pytanie , czy na tym telewizorze da się otworzyć przeglądarke internetową ? 

Mateusheck
Poszukiwacz

Dzień dobry.kupiłem 48 r550c i również nie ma żadnych polskich aplikacji. Aktualizacje, przywracanie ustawień fabrycznych i odświeżanie treści nie dają żadnego efektu.

Kiedy można spodziewać się aktualizacji usuwając ten problem? 

Dziekuje

stojak123
Użytkownik

W Opera Store Tv nie ma tych aplikacji. A nie ma na pilocie przycisku Home lub SEN tam one są.

Mateusheck
Poszukiwacz

Jest Home, ale tam w treściach internetowych jest tylko YouTube i właśnie opera tv store. Jest też przycisk netflix, ale ta usługa nie jest dostępna w pl. Przycisku SEN nie ma. Zaczynam przypuszczać ze kupiłem tv nie do końca skierowany na nas rynek. A sprzedawca mówił ze bardzo popularny i dużo go sprzedaje....
stojak123
Użytkownik

Też mi się tak wydaje.

trzciona
Poszukiwacz

Witam, czy komuś udało się rozwiązać problem?

bobi88
Poszukiwacz

Mimo odświeżania i aktualizacji oprogramowania, nadal nie ma polskich aplikacji.  Czy ktoś z Sony mógłby się wypowiedzieć jak naprwić problem? Nie po to daje się kupe kasy za taki Tv ze smartem żeby nie działało .