anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Nowe oprogramowanie HbbTV modele z 2011 roku

ROZWIĄZANE
profile.country.PL.title
marcoo300681
Poszukiwacz

Nowe oprogramowanie HbbTV modele z 2011 roku

Witam

Do końca listopada miało być nowe oprogramowanie włączające HbbTV w tv z rocznika 2011 miedzy innymi do hx920 teraz mozna to zrobić zmieniajac kraj na np Niemcy ale ma to swoje wady bo np w YouTube polecane filmy sa po niemiecku i brak polskich znakow w telegazecie. Jest 1 grudzień i nowego softu nie ma.

Message was edited by: marcoo300681

Message was edited by: Zimny------

Sprecyzowałem tytuł tematu, Zimny.

15 ODPOW. 15
profile.country.pl_PL.title
stubbs.
Użytkownik

Przede wszystkim w TV musisz mieć internet

Jak włączyć tą telewizje hybrydową? Czy ta telewizja się automatycznie włącza, czy trzeba wcisnąć jakiś przycisk na pilocie?

Aplikacja uruchamia się automatycznie po włączeniu kanału telewizyjnego na telewizorze, który wspiera odbiór HbbTV i jest podłączony do internetu. Zazwyczaj wyświetlany jest komunikat „Naciśnij czerwony przycisk”. Po naciśnięciu czerwonego przycisku na pilocie od telewizora powinniśmy zobaczyć na ekranie telewizora menu aplikacji telewizyjnej.

Jeżeli aplikacja HbbTV nie włącza się to należy sprawdzić:

  • Czy telewizor został poprawnie podłączony do internetu?
  • Czy dany model telewizora zapewnia wsparcie dla HbbTV?
  • Czy dany model wymaga dodatkowego aktywowania możliwości automatycznego  uruchamiania aplikacji w standardzie HbbTV?
  • Czy do telewizora mamy podłączony sygnał telewizji naziemnej DVB-T?

Źródło: http://hbbtv.pl/wiki-hbbtv/

Pozdrawiam Stubb
profile.country.PL.title
marcoo300681
Poszukiwacz

no właśnie napisałem wyraznie jaki jest sygnał i jak podłączony , patrz moj post wyżej a tv wspiera HbbTv po aktualizacji bo jest to model hx920 tylko nie mam naziemnej anteny tylko sygnał z kablówki do sierpnia bo potem rezygnuje bo nie ma sensu płacić jak wszystko a nawet wiecej mam w serwisach internetowych no i z anteny zwyklej bede miał 18 programow w lepszej jakosci niz z kablówki .

profile.country.pl_PL.title
laskadan
Poszukiwacz

W opcajch TV musisz właczyć "Aplikacje opcji interaktywnych"

profile.country.en_PL.title
kubaexpress
Poszukiwacz

Wszystko się da zrobić :slight_smile: Przełącz sobie na pilocie DIGITAL/ANALOG po lewej stronie na tv cyfrową i wyszukaj kanały tv cyfrowej naziemnej nawet z poziomu kablówki. Znajdzie gdzieś z 7 programów . Następnie Przełącz sobie na TVP1 i już masz :))

profile.country.PL.title
marcoo300681
Poszukiwacz

W opcjach mam włączone aplikacje interaktywne to oczywiste przelanczalem na TVP 1 na digital i nic muszą to być jakieśprogramy o danej godzinie czy jak??

profile.country.en_PL.title
kubaexpress
Poszukiwacz

Faktycznie nie zawsze nadają Hbb ,ale tu mam taką fajną info:

http://satkurier.pl/news/80739/serwis-teatralny-w-hbbtv-tvp-wiosna-kolejne.html