anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

NX720 Brak Polskich Serwisów

ziomek_neo
Poszukiwacz

NX720 Brak Polskich Serwisów

Witam wszystkich,

 

od jakiegoś czasu (około 1,5-2 mc) mam problem z moim KDL46 NX720. Problem dotyczy braku polskich serwisów typu TVN Player w Internetowym Wideo Bravia. W sumie to serwisy te zniknęły po aktualizacji softu  którą TV zrobił jakiś czas temu. Teraz nie mam polskich serwisów a te co są w większości są po niemiecku hmm... Ponieważ kontaktowałem się już z supportem online i sprawdziłem ichniejsze rozwiązania (reset TV do ustawien fabrycznych, reset routera do fabryki, ponowna konfiguracja wszystkiego, sprawdzenie czy serwery dostawcy netu są w Polsce) co nie dało poprawy i na koniec zostałem skierowany do dokonania zgłoszenia serwisowego a Pan z serwisu kiedy telefonicznie naświetliłem mu sprawę i to co zrobiłem zaczął wspominać o uszkodzeniu pamięci flash, płyty głównej itp. co skutkowałoby wymiana na nowe chciałem zapytać czy może ktoś ma podobny problem? Dla mnie uszkodzenie elementów raczej nie jest prawdopodobne bo skoro serwisy zniknęły po aktualizacji to pewnie w aktualizacji jest coś nie tak a nie chciałbym wymieniać dobrych części i dodatkowo płacić za to od tak.

 

Pozdrawiam

4 ODPOW. 4
profile.country.pl_PL.title
stubbs.
Użytkownik

Być może odświeżenie zawartości internetowej porzyniosłoby rozwiązanie ale skoro nie masz serwisów PL a na ich miejsce wskoczyły Ci niemieckie to domyślam się, że jakimś nieszczęśliwym trafem Twój TV zmienił podstawowy region z PL na Niemcy.

Ponowna inicjalizacja powinna przynieść ulgę w problemie.

Oczywiście wszelkie ustawienia zostaną utracone, także spisz sobie wszystko na kartkę.

 

P.S. czy masz Polskie IP? Pytam ze względu na to, iż polskie serwisy działają tylko z polskim IP. Są przypadki, gdzie ludzie z Polski mają przypisane IP dla krajów Azjatyckich.

Pozdrawiam Stubb
ziomek_neo
Poszukiwacz

Witam,

 

dziękuję za odpowiedź. Stubbs no niestety region mam ustawiony jako PL zresztą jak pisałem robiłem restart do ustawień fabrycznych i konfigurowałem wszystko od zera. Inicjalizacja i odświeżanie zawartości internetowej nie wnoszą więc nic nowego. Jeśli chodzi o IP to tez jest ok, o to też pytał support online. No ale tak to właśnie wygląda jakbym był w DE chociaz np. YouTube jest po polsku. I wydaje mi się też że to aktualizacja softu ma jakiś błąd a nie jest to uszkodzenie podzespołów...

luka79.
Nowicjusz

witam

ja od ok 2-3 tyg tez mam brak dostepu do tresci internetowych

zero ipli yt itd

wlacza sie owszem ale zaraz wywala z powrotem ,ub w przypadku ipli ida reklamy i jakies wyrwane z kontekstu fragmenty filmu

dzwonilem do suportu i ostatnia aktualizacja miala miejsce podobno w czerwcu

maja niebawem oddzwonic

kdl40ex700

ziomek_neo
Poszukiwacz

No  i support coś się odezwał? U mnie niby pojawiła się pod koniec grudnia aktualizacja z datą 19.12.2013 ale absolutnie nie widzę żadnych zmian. A co najdziwniejsze gdy chciałem ją wgrać z pendrive`a TV napisał, że już jest zainstalowana mimo, że nie wyrażałem zgody na aktualizację z poziomu TV.