anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Odbiór kanałów z satelity Eutelsat 5 West A (5.0°W).

ROZWIĄZANE
Adam2017
Poszukiwacz

Odbiór kanałów z satelity Eutelsat 5 West A (5.0°W).

Telewizor Sony Bravia KD-49XE9005 (model z 2017 r.) ma ustawioną fabrycznie listę satelit,  w tym popularne satelity Astra 19.2° East  i Hotbird 13.0° East. Na liście tej nie ma jednak np. satelity  Eutelsat 5 West A (5.0°W). Czy tuner satelitarny telewizor Sony Bravia można ustawić, aby odbierał kanały z satelity Eutelsat 5 West A (5.0°W)? Jeśli tak w jaki sposób?

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Zaakceptowane rozwiązania
profile.country.PL.title
zbygaaj
Doradca

Home - Ustawienia-Ustawienia cyfrowe-Ustawienia satelity-Programowanie satelity cyfrowego-Ogólny satelita-wybierz satelitę 1-4- potem w danym satelicie aby zmienić wartości musisz wcześniej zmienić w rodzaju przeszukiwania na przeszukiwanie ręczne wtedy masz dostęp do wszystkich ustawień na koniec też masz zmienić na przeszukiwanie pełne po wszystkich ustawieniach.Z Eutelsatów jest 7A,36 ale jest też użytkownika.Tyle co mogłem napisałem :slight_smile:

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

5 ODPOW. 5
profile.country.PL.title
zbygaaj
Doradca

W ustawieniach satelit dodaj satelitę tak mam w XD93 4 pozycje

Adam2017
Poszukiwacz

Przepraszam, ale uprzejmie proszę o doprecyzowanie, gdzie znajduje się ta
opcja, aby dodać nowego satelitę Eutelsat 5 West A (5.0°W)? Dziękuję za
pomoc.
profile.country.PL.title
zbygaaj
Doradca

Home - Ustawienia-Ustawienia cyfrowe-Ustawienia satelity-Programowanie satelity cyfrowego-Ogólny satelita-wybierz satelitę 1-4- potem w danym satelicie aby zmienić wartości musisz wcześniej zmienić w rodzaju przeszukiwania na przeszukiwanie ręczne wtedy masz dostęp do wszystkich ustawień na koniec też masz zmienić na przeszukiwanie pełne po wszystkich ustawieniach.Z Eutelsatów jest 7A,36 ale jest też użytkownika.Tyle co mogłem napisałem :slight_smile:

Adam2017
Poszukiwacz

Sukces. Potwierdzam, że po wybraniu z rozwijanej listy satelit opcji
satelita użytkownika i podłączeniu przewodu do konwertera ukierunkowanego
na satelitę Eutelsat 5 West A (5.0°W) tuner odebrał kanały telewizyjne i
radiowe z tego satelity. Dziękuję.:-)
profile.country.PL.title
zbygaaj
Doradca

na zdrowie :slight_smile: