anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Odtwarzacz multimedialny w TV Sony - kpina na maksa

ROZWIĄZANE
profile.country.PL.title
makgajwerek
Poszukiwacz

Odtwarzacz multimedialny w TV Sony - kpina na maksa

Kolejny babol, który odkryłem w soim TV, który przecież nie kosztował 500 zeta a ponad 2 tysiące (KDL-42W706B) to odtwarzacz plików: podłączam dysk, na którym mam 2 tys. fotek, kilkaset filmów i odtwarzacz wyświetla wszystko bez struktury katalogów. ok można filtrować filmy ale jak ktoś ma ich na dysku kilkaset to LIPA!!!. Program nie sortuje nawet alfabetycznie ani wg dat. Chyba tylko CEO w Sony wie jak odnaleźć plik filmowy spośród kilkuset a może kilku tysięcy plików. Dziś starciłem na to 20 minut aby odpalić film i w końcu tak się wnerwiłem, że wyjąłem inny dysk, na którym nie miałem fotek ani filmów i tam przerzuciłem. Jak można było coś takiego tak spaprać?
Nawet u konkurencji np. Samsunga, LG wszystko wyświetla się tak jak w kompie czyli mamy katalogi i szybciej można dotrzeć do treści. Nie wierzę, że można wypuścić TV za ponad 2 patyki z takim babolem!!!

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Zaakceptowane rozwiązania
profile.country.PL.title
djrychu
Expert

Witam,

 

Tak jak wspomniał zmień widok za pomocą przycisku Options.

 

Pozdrawiam

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

3 ODPOW. 3
2851191
Poszukiwacz

Options > widok z folderami

 

Domyślnie jest widok zagregowany jak opisałem powyżej, kiedyś juz na tym forum wkurzałem sie na to, szczególnie żę przy dużej liczbie plików ładowanie trwa latami i portrafi sie zawiesić.

profile.country.PL.title
djrychu
Expert

Witam,

 

Tak jak wspomniał zmień widok za pomocą przycisku Options.

 

Pozdrawiam

profile.country.PL.title
makgajwerek
Poszukiwacz

Qna dzieki zadzialalo Tylko dlaczego nie zrobia takiego widoku domyslnie tylko trzeba sie domyslac.