anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Odtwarzanie nagrań na innym telewizorze

ROZWIĄZANE
profile.country.PL.title
wolfmar
Użytkownik

Odtwarzanie nagrań na innym telewizorze

Witam

czy nagrywanie i odtwarzanie "na tym samym sprzęcie" (z tym sformułowaniem się spotkałem) oznacza:

a) jedynie tego samego producenta
b) ten sam model/linię telewizora np W75x (mam model W756c)?

c) konkretnie ten sam model telewizora czyli u mnie model W756c?

d) inną zgodność (jaką?)
Pytam gdyż zanosi się u mnie na zakup w ciągu roku kolejnego tv Sony i wolałbym mieć jednak wymienną oglądalność nagrań na obydwóch sprzętach :slight_smile:

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Zaakceptowane rozwiązania
profile.country.PL.title
zbygaaj
Doradca

jak zwykle SONY na temat . Otóż jak się domyślam i o czym piszesz chodzi Ci o nagrywanie na urządzenie zawnętrzne to nie ma możliwości przenoszenia go na inny TV i nagrywania materiałów na swoim TV a odtwarzaniu go na innym pierwsze co robi zawsze TV po włożeniu dysku bądź pendriva ,którego chcesz użyć do nagrywania to formatowanie pamięci na swój system plików i instalację unikalnych certyfikatów dla tylko tego telewizora.

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

2 ODPOW. 2
profile.country.PL.title
Sony_Poland_Team
Community Team

Aby zapobiec problemom z odtwarzaniem należy zwrócic uwagę przede wszystkim na obsługiwane przez produkt formaty plików. W drugiej kolejości również na zgodność telewizora z dodatkowymi, podłączonymi  urządzeniami. Wszystkie potrzebne informacje zawarte sa w specyfikacji.

 

Pozdrawiamy, zespół Sony

profile.country.PL.title
zbygaaj
Doradca

jak zwykle SONY na temat . Otóż jak się domyślam i o czym piszesz chodzi Ci o nagrywanie na urządzenie zawnętrzne to nie ma możliwości przenoszenia go na inny TV i nagrywania materiałów na swoim TV a odtwarzaniu go na innym pierwsze co robi zawsze TV po włożeniu dysku bądź pendriva ,którego chcesz użyć do nagrywania to formatowanie pamięci na swój system plików i instalację unikalnych certyfikatów dla tylko tego telewizora.