anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

PiP/PaP

Nothing-----
Początkujący

PiP/PaP

Witam. Mam pytanie czy można dzięki funkcji PIP/PAP oglądać dwa kanały telewizyjne. Jeśli np. oglądam wiadomości ale chce widzieć czy na drugim kanale zaczął się już film jest to możliwe?

11 ODPOW. 11
oldguest
Początkujący

Było o tym na forum np:

viewtopic.php?f=2&t=1044&p=7798&hilit=pip#p7798" target="_blank

viewtopic.php?f=2&t=980" target="_blank

Wystarczy wpisać w wyszukiwarkę na gorze.

Nothing-----
Początkujący

wpisałem ale nic nie widziałem ;)

Nothing-----
Początkujący

tak ale nikt nic nie pisze czy mozna oglądać dwa kanały telewizyjne naraz tylko mówią pip w czym występuje a w czym pap. Więc pytam się można oglądać dwa kanały na raz czy nie. Prosił bym o krótką odpowiedź "TAK" bądź "NIE"

oldguest
Początkujący

Dokładnie jest tam wszystko opisane. Można oglądać 2 kanały pod warunkiem 2 źródeł czyli antena naziemne + np. dekoder satelitarny.

hipolit-----
Początkujący

a czy jezeli mamantene cyfrowa na dwa wejscia z cyfry + to czy moge oglądac dwa kanały jak to ustawić

Nothing-----
Początkujący

OK rozumiem :). Czyli poprostu w każdym oknie musi być inne urządzenie ;]

oldguest
Początkujący

hipolit napisał(a):

a czy jezeli mamantene cyfrowa na dwa wejscia z cyfry + to czy moge oglądac dwa kanały jak to ustawić



NIE ponieważ dekoder i tak ma jedną głowicę.

stasiek-----
Początkujący

Jedyne kiedy wykorzystuje ta funkcję to przy oglądania cyfrowej telewizji satelitarnej i telewizji naziemnej cyfrowej (mpeg4). Działa bez zarzutu ale nie używam.

profile.country.PL.title
Darek_A
Użytkownik

Jeżeli się używa modół CI+, to można pociągnąć dwa przewody z konwertera o ile ma się podwójne wyjścia z niego do tv i wtedy jest możliwość oglądania dwóch kanałów z jednej satelity.

Oczywiście zależy też od możliwości tv, czy ma wejścia na dwa przewody. Np w XD85 jest podwójny tuner do tego celu.