anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Problem z konfiguracją!

profile.country.pl_PL.title
MIX111
Początkujący

Problem z konfiguracją!

Po połaczeniu Sony Bravia KDL40W4000 z odtwarzaczem DVD Sony DVP NS 708H i usiłowaniu skonfigurowania w trybie BRAVIA SYNC, po wykonaniu wszystkich wymaganych procedur po obydwu stronach telewizor nie widzi odtwarzacza.Resetowałem wszystkie ustawienia w TV oraz DVD lecz nie przyniosło to żadnego skutku.Mam oczywiście na myśli konfigurację w trybie połączenia via HDMI.Jak rozwiązać ten problem?

2 ODPOW. 2
scarface-----
Początkujący

Telewizor posiada funkcje bravia sync na pewno, ale czy odtwarzacz, tego nie wiem, a to ważne bo nie każdy sprzęt Sony będzie tu zgodny, być może to jest przyczyną. jeśli twój odtwarzacz ma Bravia Sync to najlepiej skontaktuj się z działem obsługi klienta, myślę że mogą tam pomóc rozwiązać problem. Ja jeszcze samego bravia sync nie korzystałem więc nie pomogę przy konfiguracji.
--
Odtwarzacz ma bravia sync :) jest na stronie sony, więc tak jak mówiłem, jeśli nie znajdziesz tu pomocy najlepiej kontaktować się bezpośrednio z Sony. Przy okazji, gdybyś pamiętał to podziel się rozwiązaniem problemu, może sam skorzystam w przyszłości.

digo-----
Początkujący

Witam
Czy zmieniłeś w ustawieniach pracy złącza HDMI opcje Sterowanie HDMI na tryb Wł., jeśli tak i to nie pomaga to proszę się skontaktować z Centrum Obsługi Klienta.