anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Sony Bravia KDL-37P3020

profile.country.pl_PL.title
budzik59
Początkujący

Sony Bravia KDL-37P3020

No przykro mi że firma Sony którą darzyłem tak dużym szacunkiem zachowała się nie poważnie a następnie zakupiłem TV LCD37 z myślą że będę oglądał filmy przez komputer i świetnie odbierał nie miałem żadnych zastrzeżeń aż pewnego razu telewizor nie wykrywał komputera wiedz zgłosiłem do serwisu a oni powiedzieli mi że nastąpiło przepięcie i to moja wina ale zaproponowano mi naprawę za jedyne 1000 zł. tyle razy w trakcie oglądania wyciąga się lub wkłada do TV a inne urządzenie i nic się nie dzieje a niby w tym przypadku jest czuły a jedno w instrukcji nic niema na ten temat aby ostrzec klientów i tak kończąc już nigdy nie kupię tej firmy.

2 ODPOW. 2
profile.country.pl_PL.title
Zimny_
Użytkownik

Albo miałeś pecha, albo po prostu coś zepsułeś, źle ustawiłeś i poszło. Jeżeli miałeś pecha, to może to być wina zasilacza w komputerze, karty graficznej, albo kabla kiepskiej jakości, lub uszkodzonego mechanicznie. Nie wiem, czy jest to napisane w instrukcji, ale każdy producent zaleca kupowanie i korzystanie z oryginalnych akcesoriów. Właśnie po to, żeby uniknąć sytuacji przepięć itd. Druga opcja gdzie najszybciej i najczęściej psują się wszelkiego rodzaju wejścia, to złe wyciąganie wtyczki z wejścia. Często to robimy nieświadomie, a po ntym wyjęciu, port siada. Nie ma co obwiniać serwisów, bo nikt za darmo nie naprawi czegoś, co sam zepsułeś.
Oczywiście nie zwalam winy na Ciebie, bo nie znam sytuacji, tylko możliwe wyjścia...

Razak-----
Początkujący

budzik59 nie mówię, że to z Twojej winy nie mi to rozsądzać, ale są pewne ciekawostki tak samo laptopa powinno się podłączać najpierw kabel od zasilacza do laptopa, a następnie wtyczkę do prądu, w 99% przypadków nic się nie stanie jak zrobisz na odwrót, ale można mieć pecha, tak samo wyciąganie pendrive'a z portu USB bez wyłączenia jego uprzednio w systemie...