anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

problem z mkv w blu rey

ROZWIĄZANE
profile.country.en_GB.title
pancio835
Początkujący

problem z mkv w blu rey

Witam,jestem swiezak na forum ,wiec z gory przepraszam jesli sie powtarza temat,kupilem wlasnie nowy tv sony 46hx853  i pdtwarzacz blurey BDP-490 . Jak juz sie dowiedzialem telewizory sony nie odtwarzaja mkv,ale blu rey wedlug opisu powinien,tyle ze nie chce poprzez USB pend drive. Jakas rada ? czy po prostu nie bedzie dzialac? jesl jakas mozliwosc przerobic mkv na inny format aby dzialalo w 3D ?? z gory dziekuje i zycze Wesolych Swiat !!

Message was edited by: pancio835

Tagi (3)
1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Zaakceptowane rozwiązania
profile.country.pl_PL.title
Mylagos
Użytkownik

Najlepszym wyborem będzie konwersja na obsługiwany format o czym wspomniał marcoo. Jeśli zaś chodzi o nierozpoznawianie mkv przez odtwadzacz BR to niestety jeden mkv może nie być równy drugiemy mkv. Inny sposób kodowania i odtwarzacz może nie rozpoznać.

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

4 ODPOW. 4
profile.country.PL.title
marcoo300681
Poszukiwacz

Nic prostrzego przekonwertowac na mkv odtwarzalne nawet przez tv sam posiadam tv 920hx i blu ray bdp s 780  odtwarza po przerobce w jednym i drugim przerobka trwa ok 5 minut nic nie tracisz na jakości

profile.country.pl_PL.title
Mylagos
Użytkownik

Najlepszym wyborem będzie konwersja na obsługiwany format o czym wspomniał marcoo. Jeśli zaś chodzi o nierozpoznawianie mkv przez odtwadzacz BR to niestety jeden mkv może nie być równy drugiemy mkv. Inny sposób kodowania i odtwarzacz może nie rozpoznać.

profile.country.en_GB.title
pancio835
Początkujący

dziekuje bardzo za odpowiedz,jesli mozna jeszcze zapytac o najlepszy program do konwertacji? Jeszcze jedno pytanko,mam problem z Canal + 3D,mam podwojny obraz i nie ma efektu 3D ,wiecie moze co jest nie tak? Zaznacze ze np You Tube i filmy normalnie dzialaja ,dziekuje jeszcze raz i zycze Wesolych Swiat

profile.country.pl_PL.title
Mylagos
Użytkownik

Dobrym programem do konwersji jest moim zdaniem Total Video Converter - można pobrać jego wersję demonstracyjną na zdaję się miesiąc urzytkowania. Jeśli chodzi o Canal +. Masz podłączony dekoder czy korzystasz z modułu CAM? To co mi przychodzi do głowy to wybranie odpowiedniego trybu 3D:

Naciskaj przycisk 3D, aby wybrać tryb [Obraz 3D] dopasowany do wyświetlanej zawartości.

[Obok siebie]: wyświetla obrazy w 3D obok siebie.

[Nad i pod]: wyświetla obrazy w 3D nad i pod.

[Symulowane 3D]: wyświetla zwykłe obrazy 2D w symulowanym 3D.

To z I-Manuala.