anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Pytanie odnośnie telewizcji cyfrowej

pawel123-----
Początkujący

Pytanie odnośnie telewizcji cyfrowej

Pytanie dotyczy tego czy jak podłącze pod wbudowany tuner w telewizorze telewizję cyfrową np. Polsat czy będzie odbierać. Proszę o odpowiedź, z góry dziękuje

4 ODPOW. 4
profile.country.pl_PL.title
cogito.
Początkujący

Nie będzie. Każdy operator nieco inaczej podchodzi do swojej roli i producenci nie mają możliwości dostosowania TV do współpracy ze wszystkimi sieciami. W Sony są dwa modele które współpracują z Telewizją na Kartę. W innych przypadkach potrzeba zewnętrznego dekodera.

profile.country.pl_PL.title
behemoth87
Początkujący

czy możesz rozwinąć ten temat. zakupiłem ostatnio hx756, podłączyłem moduł cam cyfrowego polsatu i mam problem z odbiorem kanałów, sony odsyła do polsatu, a polsat do sony?

profile.country.pl_PL.title
Mylagos
Użytkownik

Mógłyś opisać jaki dokładnie problem występuje, podczas odbioru kanałów ? Nie możesz ich w ogóle odebrać czy może jest problem z prędkością działania ?

profile.country.pl_PL.title
stubbs.
Użytkownik

Jedynie słyszałem o "problemach" współpracy Bravii z Cyfrowym Polsatem pod względem ręcznego wyszukiwania kanałów. Nie spotkałem się z innymi problemami do tej pory.

Spróbuj ręcznie wyszukać kanały - jeśli o to chodzi.

Przyłączam się do powyższej prośby o rozwinięcie pytania - w czym dokładnie leży problem?

Pozdrawiam Stubb