anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

problem z odwarzaniem filmow z usb

profile.country.PL.title
robertoos188
Poszukiwacz

problem z odwarzaniem filmow z usb

Witam mam taki problem posiadam tv 55W809c, i mam problem z odwarzaniem filow z pendrive z dyska, róznie, ( pendrive 16gb, a dysk 1TB, na obu sa problemy ) oglądam wyłacznie filmy seriale w 720p-1080p, w mkv, avi roznie, na niektórych plikach jest ok, a naniektorych jest zle, tzn czasami ściezka dzwiękowa się nie zgadza z obrazem, a czasami, obraz siętroszeczke tnie, nie dużo, ale jest to troche zauważane ( nie jest tak plynnie jak zawsze ) ( nie chodzi mi o uplynniacz tylko o lekkie przycinanie obrazu) raz jest dobrze a raz jest zle, probowałem na rónych playerach, kodi, mx player, vlc itp, i raz na jednym jest dobrze a na drugim jest zle i na odwrót a czasami na wszystkich jest zle, a pliki są dobre sprawdzałem na kompie i na innym odwarzaczu, nie wiem czemu tak jest, mam niby odwarzacz multimedialny wd player, ale jak go podlanczam i jak jest np film to na dole i u góry są pasy czarne ( nie jest na pełny ekran ) a jak zmieniem proborcje obrazu zoom albo powiekszenie to za mocno powieksza , nie ma opcji aby mi ustawiło np proporcje 16:9, prosze o rade.

1 ODPOWIEDŹ 1
profile.country.PL.title
Sony_Poland_Team
Community Team

Dzięki za wiadomość. Czy szukałeś już odpowiedzi w dziale Pomoc? Polecamy również upewnić się czy na naszym forum podobny problem nie był wcześniej poruszany. 

 

Pozdrawiamy

Zespół Sony