anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

problemy z odtwarzaniem filmów z urzadzen przenosnych

profile.country.PL.title
Janusz2212
Poszukiwacz

problemy z odtwarzaniem filmów z urzadzen przenosnych

 

Witam, mam problem tak jak w temacie. Sony bravia widzi dysk USB, widzi na nim nagrany film i może go odtworzyć ale po jakimś czasie ( czasami po kilku minutach, czasami pod koniec odtwarzania), pojawia się komunikat "odtwarzanie niemożliwe". Najdziwniejsze jest to, że ten sam film odtwarzany po jakimś czasie (następnego dnia albo w późniejszym okresie) czasami można obejrzeć bez problemu.

Posiadam tv sony bravia kd-55xf7000. Oprogramowanie tv jest aktualne, a reset do ustawień fabrycznych nic nie daje. Zauważyłem też, że gdy wyskoczy napis "odtwarzanie niemożliwe", po odpięciu dysku i podłączeniu go na nowo przez jakiś czas filmy odtwarzane są bez problemów (ale to też nie zawsze).

Dodam że filmy odtwarzane na innym telewizorze idą bez problemu.

3 ODPOW. 3
profile.country.PL.title
djrychu
Expert

Witam,

 

@Janusz2212 zgłosiłem Twój problem do supportu - oto odpowiedź:


Ważne, aby firm był w odpowiednim formacie:
https://bit.ly/2MCuzLi
Warto także potwierdzić, czy oprogramowanie to: v8.764?

Pozdrawiam

profile.country.PL.title
Janusz2212
Poszukiwacz

Oprogramowanie jest aktualne, filmy również mają odpowiedni format. Natomiast ja przypuszczam, że jest problem z zasilaniem portów USB. Zauważyłem, że dysk po jakimś czasie oglądania zaczynał "tykać", niezależnie od dysku. Podłączałem 3 dyski ( 2- Seagate i 1- WD ), na każdym jest to samo i na każdym wyskakuje "odtwarzanie niemożliwe".

profile.country.PL.title
djrychu
Expert

Witam,

 

W tej sytuacji skontaktuj się z serwisem.

 

Pozdrawiam