anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

pytania

profile.country.PL.title
kzimierz1971
Poszukiwacz

pytania

Dzien dobry.Ja dzis z kilkoma nastepnymi pytaniami.Tylko prosilbym o nie odsylanie mnie do supportu Sony poniewaz juz tam bylem.Pytanie pierwsze.Dlaczego tresci internetowe w sony kd 55xe7077 mozna ogladac tyko w SD lub nawet gorszej jakosci?Aktualizuje system i nic to nie daje.Jak wlaczyc uzyskac jakosc HD?Ktosz panstwa wie jak rozwiazac ten problem?I ostanie pytanie.Ktory z pilotow z dedykowanymi przyciskami do netflikx i youtube bedzie pasowal do tego modelu?Przy zakupie dostalem taki uniwersalny a chcialbym kupic ten.Bylbym wdzieczny za pomoc i odpowiedz.Pozdrawiam!!

3 ODPOW. 3
profile.country.PL.title
djrychu
Expert

Witam,

 

Napisz jaki model pilota otrzymałeś do TV? To nie jest tak, że pilot od innego modelu będzie w 100% współpracował z twoim TV.

 

Pozdrawiam

profile.country.PL.title
kzimierz1971
Poszukiwacz

Witam!Otrzymalem pilot RM ED062.Sprawdzilem na internecie i wyglada na to ze to pilot uniwersalny.Wszystkie funkcje dzialaja.Jednak trudno sie oprzec wrazeniu ze elektromarketowi gdzie nabylem tv chodzi o kase.Pilot ktory dostalem jest do nabycia w cenie gora 60zl.Zas pilot RMT-TX300E ktory wg suportu sony z ktorym tez sie w tej sprawie skontaktowalem wg instrukcji i specyfikacji  nalezy do zestawu osiaga ceny od 140 nawet do 280zl.Suport polecil skontaktowac sie w tej sprawie ze sprzedawca.Juz to zrobilem.Mailem bo tel gluchy.Dotad na obecna chwile odpowiedzi.Darowac nie zamierzam.Tv i tak kupilem ratalnie.Nie stac mnie zeby wlasnym kosztem kupic wlasciwy pilot.Bo w njdrozszym wariancie to koszt wiecej niz dwoch rat.Ale czy cos wskoram?Watpie.Zas cala reszta problemow ktore zglaszalem wyglada na to ze zalatwila nastepna aktualizacja.Pytanie lepsza reczna czy auto?U mnie w domu nieobeznani.Moga cos zgrzebac uznac za popsute jak pojawi sie komunikat o pbraniu instalowaniu aktualizacji i wylaczeniu sie tv w trakcie np m jak milosc.Pozdrawiam!!
profile.country.PL.title
Agnieszka_J
Moderator

Witaj @kzimierz1971

Z działu wsparcia dotarła do nas następująca odpowiedź:

 

Oglądanie wybranych treści na omawianym modelu TV jest bezpośrednio związane ze źródłem sygnału. Jeżeli korzysta Pan z dekodera, to proszę o zmianę rozdzielczości w samym dekoderze.

Telewizor tylko wyświetla obraz w takiej rozdzielczości, jaka jest wysyłana.

Do tego telewizora jest dedykowany tylko jeden modle pilota: RM-ED062.  

 

Pozdrawiam serdecznie, Agnieszka_J