anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Ratujcie

ROZWIĄZANE
profile.country.pl_PL.title
mirku1985
Nowicjusz

Ratujcie

Witam mam do was pytania gdyż zakupiłem KDL40EX650 2 listopada 2012 w sklepie EURO telewizor był nowy odpakowany dopiero przy, mnie naklejka z datą produkcji widniała na wrzesień 2012 rok więc nie był to powystawowy sprzęt. Czar prysnał gdy uruchomiłem go w domu po raz pierwszy i kolejny do tej pory. Sprawa ma się następująco telewizor najzwyczajniej w świecie trzeszczy a dokładnie plastiki w których jest upchany. Dzwoniłem do serwisu powiedzieli że pownnno to minąć do miesiąca mija drugi miesiąc a jak trzeszczał tak trzeszczy. Niezwykle to przeszkadza poprawy nie ma żadnej trwa do chwili włączenia do około 1,1-5h aż się wystarczająco nagrzeje to później jest już spokój. Wszytsko jest pięknie tylko nie zawsze człowiek ma czas oglądać powyżej godziny za jednym posiedzeniem. Pomóżcie bo nie wierze by byl to tylko moja przypadłość gdyż jakość plastyków jest tragiczna trzeszczy wszytsko, czy komuś udało sięto rozwiązać.

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Zaakceptowane rozwiązania
profile.country.pl_PL.title
Zimny_
Użytkownik

Witaj,

nie ma na to innego lekarstwa, jak zgłosić do serwisu. Żadna zmiana ustawień nie pomoże, nie można samemu rozkręcać. Polecam zarejestrować naprawę na stronie: http://www.sony.pl/support/pl/repair

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

4 ODPOW. 4
profile.country.pl_PL.title
Zimny_
Użytkownik

Witaj,

nie ma na to innego lekarstwa, jak zgłosić do serwisu. Żadna zmiana ustawień nie pomoże, nie można samemu rozkręcać. Polecam zarejestrować naprawę na stronie: http://www.sony.pl/support/pl/repair

profile.country.pl_PL.title
stubbs.
Użytkownik

Z jednej strony jest to najzwyczajniejsze zjawisko wśród TV z platikowymi obudowami, gdzie na coraz mniejszej powierzchni producenci upychają coraz potężniejszą elektronikę, a z drugiej strony jeśli to trzeszczenie w znaczny sposób Cię denewruje możesz zgłosić TV do naprawy. Link podrzucił Zimny wyżej więc nie będę powtarzał.

P.S. Zazwyczaj serwis Sony działa sprawnie na miejscu u Klienta jeśli jest tylko taka możliwość.

Pytanie do Ciebie. Czy to trzeszczenie jest cały czas (po kilku dniach od zakupu po włączeniu i po wyłączeniu) czy było to tylko pierwszym razem gdy przywiozłeś go z zimnego dworu do domu?

Pozdrawiam Stubb
profile.country.pl_PL.title
mirku1985
Nowicjusz

Trzeszczenie jest cały czas dzień w dzień po każdym włączeniu telewizora i mija po ok 1-1,5h jak się matryca rozgrzeje i tak w koło od samego początku po zakupie.

profile.country.pl_PL.title
stubbs.
Użytkownik

W takim razie nie pozostaje Ci nic innego jak zgłosić Bravię do naprawy, jeśli tylko uważasz, że to trzeszczenie jest dla Ciebie na tyle uciążliwe.

http://www.sony.pl/support/pl/repair

Obudowa EX650 wykonana jest z plastiku i to jej "urok" ale nie powinno to być mocno uciążliwe. Raczej dopuszczalne są pojedyncze "pyknięcia" niż kanonada trzasków obudowy.

Decyzja z seriwsem należy do Ciebie - może serwisanci znają jakiś sposób taki jak choćby poluzowanie śrub obudowy (oczywiście nie rób tego samemu, bo możesz stracić gwarancję!!!).

Pozdrawiam Stubb