anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Serwis zamienił płytę główną na inny model.sony 55 XE7005

profile.country.PL.title
Hamburg20
Nowicjusz

Serwis zamienił płytę główną na inny model.sony 55 XE7005

Witam. Co mam zrobić . W tv została wymieniona płyta główna , po odebraniu z serwisu okazało się ze obraz jest gorszej jakości, powstał clouding a nie było. Od początku wiedziałem ze to nie jest obraz który miałem, czerń znikła a przejaskrawione kolory to jakość taniutkich tv. Tv zgłoszony ponownie do serwisu z moimi zastrzeżeniami o gorzej jakości względem tego co było przed serwisem.Serwis uznał iż oczyścił matryce i wszystko jest w porządku.  Mam postawiony dysk sieciowy i tu w kompie widnieje jak wól , certyfikat od tv z symbolem KDL-32W700B. Ten tv jest tańszy niż mój o połowę co przełożyło się na jakość i sam fakt zastosowania innej płyty głównej. Moje pytanie brzmi jak postąpić w tej sytuacji.

ps. ostatnio dzwoniłem do sony przedstawię sytuacje i od tygodnia echo

6 ODPOW. 6
profile.country.PL.title
Ekspert_Sony
Community Team

Witam,

w tej sytuacji najlepiej skontaktować się z infolinią pod nr: +48 223060694 lub przez formularz: https://services.sony.pl/supportmvc/pl/Contact/Email

Pozdrawiam

profile.country.PL.title
krzysztof09
Poszukiwacz

W tej sytuacji to nie kontakt z Sony tylko zgłoszenie na policję

profile.country.PL.title
leczech
Użytkownik

@Hamburg20  Sprawdź jeszcze raz. Nie jestem specjalistą, ale widzę w google , że w skład płyty głównej wchodzą wszystkie gniazda. Twój telewizor posiada gniazdo do podłączenia satelity , a ten W700B już nie. Chyba, że jest to przeróbka płyty do W700B.

profile.country.PL.title
Hamburg20
Nowicjusz

Jeden i drugi posiada to samo, lecz obraz jest straszny i różnice  potwierdziły inne osoby z poza rodziny. Oglądanie filmów to męka dla oczu,żadne ustawienia nie zbliżają do stanu zakupu. 4k w tej chwili nie istnieje, no chyba tylko napis. Zgłosiłem ponownie .

OSTATNI ZAKUP TEJ MARKI NIE TYLKO W RODZINIE. ODRADZAM ZAKUPÓW.

Ps. czas na projektor.

profile.country.PL.title
matproxjprdl
Poszukiwacz

Czy to serwis z Radomia? To oszuści. Prawdopodobnie nie wymienili ci płyty tylko wstawili starą wypaloną matrycę. Miałem inną sytuację z nimi.

profile.country.PL.title
ZambrzyckiZ
Poszukiwacz

Nie wypaloną bo matryce LCD się nie wypalają - może być zwarcie na liniach pikseli (co znany temat tutaj aż dziury wypala) albo zdechłe podświetlenie ale to będzie widać.

Jak koledze brak czerni to może dostał jako niespodziankę matrycę IPS zamiast VA?

Było arę serii tv od sony gdzie w różnej wielkości modele miały różne typy matryc a nigdzie o tym słowa nie było.

 

Ale tak - sprawa do zgłoszenia na policję