anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Słuchawki bluetooth

ROZWIĄZANE
profile.country.PL.title
bulet6
Poszukiwacz

Słuchawki bluetooth

Witam.....Czy to prawda że nie można podłaczyć słuchawek bezprzewodowych do żadnego modelu tv SONY? Niestety nie posiadam instrukcji obsługi tv......

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Zaakceptowane rozwiązania
profile.country.PL.title
djrychu
Expert

Witam,

 

W modelach XE8505/XE9005/XE9305/XE9405 słuchawki już są obsługiwane. W poprzednich nie było protokołu A2DP.

 

Pozdrawiam

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

18 ODPOW. 18
profile.country.DE.title
r_a_n_i
Expert

To nieprawda

 

Ja posiadam TV XE9005 i mam podłączone sluchwaki do niego. Czasem przycina ale w gruncie rzeczy działa calkiem stabilnie. 

 

Pozdrawiam

r_a_n_i

profile.country.PL.title
bulet6
Poszukiwacz

A wiesz może od czego to zależy? Ja mam Sony bravia android ultra hd 4k

profile.country.DE.title
r_a_n_i
Expert

A mozesz konkretnie napisac jaki to model. 

 

Jezeli jest Android to powinno to dzialac.

Jakie masz sluchawki? Nie laczy wogule, czy wyskakuje jakis blad. 

 

Pozdrawiam.

profile.country.PL.title
djrychu
Expert

Witam,

 

W modelach XE8505/XE9005/XE9305/XE9405 słuchawki już są obsługiwane. W poprzednich nie było protokołu A2DP.

 

Pozdrawiam

profile.country.PL.title
bulet6
Poszukiwacz

Właśnie chodzi o to że jeszcze nie zakupiłem tych słuchawek bo trafiłem na posty że nie będą działać na tv SONY a to koszt 500-700 zł więc wolę popytać.....A model tv to KD-43X8307C....Może możesz mi jakoś pomóc?     POZDRAWIAM 

profile.country.PL.title
zbygaaj
Doradca

@bulet6  ale to jak pisze @djrychu od modelu XE obsługiwane są  słuchawki bezprzewodowe po bluetooth czyli 2017 rok Twój TV to 2015 także szanse marne a nawet żadne.

Minio11
Poszukiwacz

Cześć,

Mam xe8005 i nie mogę podłączyć słuchawek bt. Tv ich nie widzi. Myślicie, że jest szansa na wprowadzenie obsługi a2dp aktualizacją? 

profile.country.PL.title
djrychu
Expert

Witam,

 

Twój model TV nie obsługuje słuchawek BT. Pytanie do Sony czy w przyszłych aktualizacjach będzie taka możlwiość ale wątpie.

 

Pozdrawiam

profile.country.PL.title
bulet6
Poszukiwacz

Dzięki za pomoc przynajmniej wiem na czym stoję.......A macie jakiś nadajnik czy transmiter do polecenia???? Z góry dzięki