anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

sony 32 v4500 + odtwarzacz dvd = problem z dzwiekiem

profile.country.pl_PL.title
areckis69
Początkujący

sony 32 v4500 + odtwarzacz dvd = problem z dzwiekiem

Witam, mam problem z dzwiekiem po podlaczeniu odtwarzacza dvd kablem hdmi z sony 32 v4500 - dzwiek czasem na ułamek sekundy sie pojawi a za chwile znika i nie ma go dłuzszy czas, ogólnie rzecz biorac dzwieku praktycznie wogole nie ma czasen na sekunde lub kilka sie pojawia i na tym koniec. Obraz wyswietlany jest bezproblemowo.
Co moge z tym problemem zrobic?

14 ODPOW. 14
profile.country.pl_PL.title
areckis69
Początkujący

Witam ponownie, oczywiście ze sprawdzałem dzwięk po przełaczeniu na stereo i nic to nie zmieniło, co do componenta zgadza sie, ale w takim razie ponownie pytam co z tymi wejsciami HDMI? jezeli nie bylo by wogole dzieku to rozumiem ze tworzy sie jakis konflikt sprzetowy ale dzwiek sie pojawia i zanika i w tym jest głowny problem. postanowiłem zadzwonic do serwisu sony i tam mi powiedziano cyt" prosze przywiezc telewizor prawdopodobnie wyjscia hdmi sa strzelone" wiec o co tu chodzi???

scarface-----
Początkujący

No i bardzo dobrze, ze z góry zakładają taką możliwość, być może rzeczywiście okaże się,że winne wejścia hdmi, ja bym oddał do serwisu.

profile.country.pl_PL.title
Zimny_
Użytkownik

areckis69 napisał(a):

postanowiłem zadzwonic do serwisu sony i tam mi powiedziano cyt" prosze przywiezc telewizor prawdopodobnie wyjscia hdmi sa strzelone" wiec o co tu chodzi???



Z tego co się orientuje, to serwis przyjeżdża do zainteresowanego...

profile.country.pl_PL.title
areckis69
Początkujący

tak, zgadza się serwis przyjezdza, ale ze mam do serwisu "po drodze" to wole sam zawieżć i na miejscu sie dokładnie dowiedziec jak sprawa wygląda. Już spotkałem się z tym (słyszałem) jak to przyjeżdza sie do klienta i rozkłada ręce mówiąć - nie wiem, musze zabrac do serwisu i tam stwierdzic przyczyne, więc wole osobiście dostarczyc jak mam taka możliwość.
Telewizor juz w serwisie i tak jak przypuszczałem hdmi nie współpracuje :)

profile.country.pl_PL.title
Zimny_
Użytkownik

Wszystko ma swoje plusy i minusy. Jak ktoś ma serwis po "drodze", to faktycznie nie też wolał bym przy okazji zawieźć. Ale jak ktoś nie ma takiej możliwości, to rozwiązanie jest super. Są naprawy, pomoc w rozwiązaniu "drobnych" problemów, gdzie pewnie serwisant da sobie radę na miejscu. Ale nie chciałbym, żeby rozbierał go u mnie w domu i spędzał pare godzin przy naprawie. Poza tym, w serwisie ma dużo lepsze warunki...