anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Sony Bravia KDL-32L40xx - brak dźwięku

spolm10001mujsz
Początkujący

Sony Bravia KDL-32L40xx - brak dźwięku

Znajomy wczoraj kupił telewizor Sony Bravia KDL-32L40xx, poustawiałem wczoraj u niego kanały (1,2 polsat itd. - zwykła naziemna antena), wszystko było cacy. Dzisiaj był u mnie i mówi że dźwięku nima. Myślałem że włączył przez przypadek funkcję wyciszenia, albo wyłączył głośniki telewizora i włączył zewnętrzne głośniki (których nie ma) ale nie, wszystko jest OK. Wziąłem w ustawieniach audio przywróciłem ustawienia fabrycznie i nic.

3 ODPOW. 3
oldguest
Początkujący

Jeśli dzwięk był, bez ingerencji zniknął, przywrócenie ustawień fabrycznych całego TV nie pomagają, jeszcze można nacisnąć przycisk A/B na pilocie (wtedy jest wybierana druga ścieżka dziwekowa ale to na dekoderze cyfrowym np. TVP2 DVB-T ze skrzycznego wymaga takiego zabiegu) to wtedy należy skontaktować się ze sprzedawca bądź serwisem.

profile.country.PL.title
zbjanko
Poszukiwacz

U mnie TV był włączony i w pewnym momencie brak dzwięku, sprawdziłem wszystko , przewody, ustawienia, regulacje i nic, chyba serwis ..... proszę o odpowiedzi. 

profile.country.PL.title
zbjanko
Poszukiwacz

Naprawiłem, po kolei co zrobiłem... na pilocie są symbole Analog,,Digital ,,Theatre  wcisnąłem Digita póżniej Analog , wyrzuciło na anologową TV, przeszedłem na HDMI i DZIAŁA....