anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Sony Bravia KDL-32WD750 oraz KDL-42W805A - błąd sieci

waszkagg
Poszukiwacz

Sony Bravia KDL-32WD750 oraz KDL-42W805A - błąd sieci

Witam, dziś przytrafił się irytujący błąd na obu telewizorach polegający na niemożliwości połączenia się z aplikacjami internetowymi typu YouTube, Netflix etc. Przy próbie połączenia się z YT na telewizorze KDL-32WD750 pojawia się błąd sieci 2123, natomiast na KDL-42W805A komunikat "Usługa jest teraz niedostępna". Jeszcze wczoraj wszystko działało poprawnie.

Telewizory są podłączone do internetu, co potwierdza również dokonana diagnostyka.

Przywrócenie ustawień fabrycznych nie przyniosły żadnego rezultatu, tak samo jak podłączenie telewizorów do innego routera, innego dostawcy internetu, dokonana została nawet aktualizacja systemu poprzez USB, która także nie naprawiła tego problemu.

Wszystko wskazuje na to, że jest to jakiś błąd po stronie Sony.

Pozdrawiam i prosiłbym o pomoc!

5 ODPOW. 5
profile.country.PL.title
Navedonar
Poszukiwacz

Mam ten sam problem tylko netflix i youtube działa na reszcie wywala ten sam błąd

Wloczega
Poszukiwacz

Mam telewizor KDL 40w705c i też mam problem z odświeżeniem zawartości internetowej. Próbowałem resetu routera, przywróciłem ustawienia fabryczne w tv. Zmieniło się tylko to, że teraz nie mam ikony od yt i netflixa. 

profile.country.PL.title
popmar
Poszukiwacz

Mam ten sam problem na 2 tv.

profile.country.PL.title
Waszko80
Użytkownik

kdl43w705c - sprawdziłem. U mnie odswieżanie internetowe ok.

profile.country.PL.title
baszczu60
Poszukiwacz

Dzisiaj odświeżenie zawartości internetowej pomogło - pojawiły się z powrotem aplikacje, które wcześniej zniknęły, Netflix zaczął ponownie działać. Dobrze że miałem alternatywne plany na Sylwestra... :slight_smile: