anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Sony Bravia KDL-37U4000

Edit------
Początkujący

Sony Bravia KDL-37U4000

Czy ktoś jest może posiadaczem tv KDL 37U4000?U mnie przy przełączeniu na tryb oszcędzania, kino i bez obrazu oraz przy przełączaniu kanałów słyszlane jest bzyczenie w prawym górnym rogu.Jest tak też nawet przy ustawieniu na standardowy żywy obraz,gdy ekran robi się trochę ciemnijszy(np. na filmach gdy jest noc). Podobno jest tam inwerter i przy pobieraniu prądu o mniejszej mocy tak się zachowuje.Co dziwne, obsłuchałam inne sztuyki w sklepach i tak w ogole nie ma! Dla mnie to bubel! Wcześniej miałam starszy model KDL26U2000 i nie miałam zadnego problemu.Prosze o jakieś posty.

3 ODPOW. 3
profile.country.pl_PL.title
Zimny_
Użytkownik

Z tego co opisujesz, to musi być ogromne brzęczenie, skoro nawet w sklepie je słychać.. Tak naprawde, pokaż mi LCD, który nie wydaje dźwięku przy zmianie napięcia. A jeśli nie przesadzasz i uważasz, że coś jest źle, to zgłoś do serwisu.

3432-----
Początkujący

Co dziwne, obsłuchałam inne sztuyki w sklepach i tak w ogole nie ma!



Jak dobrze zrozumiałem to Twój brzęczy a w sklepach inne U nie, więc najprostszą sprawą jest zgłosić to do serwisu, skoro jest to uciążliwe.

Edit------
Początkujący

Tal wlasnie zrobilam, zglosilam to do serwisu.Tak w domu to bardzo slychac i z tego co sie zdazylam zorientowac, to nie chodzi o spadek napięcia, tylko walnięty jest inwerter i brzęczy uzwojenie i z czasem na pewno by sie to nasilalo.A jesli chodzi o to,zeby pokazac lcd ktory nie wydaje zadnych dzwiekow przy zmainie napiecia to np. Sony Bravia KDL-26U2000, wszystko jest elegancko.Nawet starszy model funai lcd jest cichutki, także na pewno tak byc nie moze tym bardziej ze w innych tak nie ma.