anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

SONY BRAVIA KDL-46HX850

ROZWIĄZANE
profile.country.PL.title
dawidowrm
Poszukiwacz

SONY BRAVIA KDL-46HX850

Witam, może ktoś posiada ten model po dobrej kalibracji. Byłbym bardzo wdzięczny za szczegółowe podanie ustawień obrazu.

2 ZAAKCEPTOWANYCH ROZWIĄZAŃ ()

Zaakceptowane rozwiązania
profile.country.PL.title
zbygaaj
Doradca

@dawidowrm  niestety ale to co jest dobre na innym TV nie będzie dobre na innym a to co jest referencyjnym obrazem nie musi się Tobie podobać ale zerknij tu http://reviews.lcdtvbuyingguide.com/sony-lcd-tv/sony-hx850-calibration.html

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

profile.country.PL.title
dawidowrm
Poszukiwacz

Witam, dzięki za stronkę. Obraz po profesjonalnej kalibracji to wiadomo obraz najbardziej zbliżony do naturalnego i nie każdemu się podoba, mi jak najbardziej pasuje. Według mnie jest to jedyny kierunek do uzyskania dobrego obrazu. Można go teraz delikatnie ukierunkować pod swoje upodobania. Jeszcze raz dzięki, pozdrawiam.

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

5 ODPOW. 5
profile.country.PL.title
djrychu
Expert

Witam,

 

Zerknij na HDTV Polska może tam znajdzieś jakieś ciekawe ustawienia.

 

Pozdrawiam

profile.country.PL.title
zbygaaj
Doradca

@dawidowrm  niestety ale to co jest dobre na innym TV nie będzie dobre na innym a to co jest referencyjnym obrazem nie musi się Tobie podobać ale zerknij tu http://reviews.lcdtvbuyingguide.com/sony-lcd-tv/sony-hx850-calibration.html

profile.country.PL.title
leczech
Użytkownik

@dawidowrmKolega @zbygaaj jako doświadczony użytkownik telewizorów Sony  ma całkowitą rację. Ja też posiadałem telewizor z tamtego okresu (EX725). Kilkadziesiąt stron wstecz na tym forum były przedstawiane ustawienia tego telewizora przez kilka osób. Mnie te ustawienia zupełnie nie odpowiadały. A te niby profesjonalne kalibracje oferowane przez jakiś sprzedawców należy traktować z przymrużeniem oka.

pozdrawiam

profile.country.PL.title
kosa16051971
Użytkownik

Tak jak koledzy wspomnieli do każdego egzemplarza trzeba podejść indywidualnie,chyba że stać kogoś na profesjonalną kalibrację,ale szkoda kasy,lepiej pobawić się samemu.Pozdrawiam.

Kosecki
profile.country.PL.title
dawidowrm
Poszukiwacz

Witam, dzięki za stronkę. Obraz po profesjonalnej kalibracji to wiadomo obraz najbardziej zbliżony do naturalnego i nie każdemu się podoba, mi jak najbardziej pasuje. Według mnie jest to jedyny kierunek do uzyskania dobrego obrazu. Można go teraz delikatnie ukierunkować pod swoje upodobania. Jeszcze raz dzięki, pozdrawiam.